Isamaa Tallinna piirkonna esimeheks valiti Urmas Reinsalu

Tallinna linnapeakandidaadi Urmas Reinsalu sõnul tuleb lõpetada olukord, kus Eesti pealinna juhitakse venemeelselt ja korruptiivselt. Foto: Taavi Liivo

Isamaa Tallinna piirkonna esimeheks valiti Urmas Reinsalu. Aseesimeesteks valiti Pille Lill, Riina Solman ja Karl Sander Kase.

Reinsalu meenutas, et juba enne kohalike omavalitsuste valimisi rääkis Isamaa, et Tallinn vajab eestimeelset ja eestikeelset linnajuhtimist.

“Viimased kuud on selgelt näidanud, et Tallinna linnajuhid ei lähtu Eesti rahvuslikest huvidest. Isamaa seisab selle eest, et tuua tagasi väärtuspõhine linnajuhtimine. See algab eestikeelset haridussüsteemist, okupatsioonivõimude mälestusmärkide kõrvaldamisest ja linna ametiasutuste personalipoliitika ümber vaatamisest,” rääkis Reinsalu.

Erakonna Tallinna piirkonna juhatusse kuuluvad: Riina Solman, Urmas Reinsalu, Andres Luus, Tarmo Kruusimäe, Sven Sester, Lea Nilson, Karl Sander Kase, Aivar Kivisiv, Pille Lill, Ingrid Mühling, Hannes Toomsalu, Priidu Pärna, Kalle Muuli, Merike Värik ja Heldur-Valdek Seeder.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga