Kes ei mahu Kaja Kallase meeskonda?

Postimees kirjeldab Kaja Kallase olukorda Reformierakonna juhina päris trööstitutes värvides. Ülikõrgete ootustega alustanud Kaja Kallas on oma ametile alla jäämas. Foto: Konstantin Sednev / Eesti Meedia

Reformierakonnal on küll pikk pink, kuid kuuldavasti on see lähenevatel valimistel jõudsalt lühenemas. Kes ei mahu Kaja Kallase meeskonda, kes lihtsalt ei näe poliitikas perspektiivi. Eesti Uudised püüab kindlad ja võimalikud lahkujad kokku lugeda.

Remo Holsmer juba suundus Riigikogust ehitusseadmete rendiettevõtte Cramo juhiks. Deniss Boroditš hakkab juhtima Tallinna Linnatranspordi ASi ja pole välistatud, et taasliitub Keskerakonnaga. Eerik-Niiles Kross lahkus Riigikogust ja võttis endale aega uurismistöö tegemiseks, temaga ei maksa samuti arvestada. Reformierakonna üks perspektiivikamaid poliitikuid Anne Sulling teatas, et järgmistel valimistel ta ei osale ja naaseb eraettevõtlusesse. Lauri Luik on samuti otsustanud, et ei kandideeri järgmisel kevadel. Kuuldavasti otsib uut poliitikavälist tegevust aktiivselt ka Kalle Palling. Kandideerimisest loobumise mõtted olevat nii Laine Randjärvel kui Valdo Randperel. Taavi Rõivas tahaks “põgeneda” europarlamenti ja sinna ihalevate oravate rivi on väga konkurentsitihe. Selget perspektiivi ei näe ka Reformierakonna endine esimees Hanno Pevkur, kellele kuuldavasti pakutakse praegu väga kasinat positsiooni valimisnimekirjas.

Saab siis näha, kes lõpuks üldse moodustavad erakonna uue juhi meeskonna…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga