Galerii: Isamaa noored korraldasid Tallinna esimese korruptsioonituuri

Isamaa on juba aastaid pööranud tähelepanu Tallinna korruptsioonijuhtumitele.

Isamaa Noorteühendus ResPublica korraldas eile Tallinnas tasuta korruptsiooniteemalise ekskursiooni, kus külastati kaheksat erinevat Tallinna haldusalasse kuuluvat asutust. Kõigis külastatud asutustes on lähiajaloos aset leidnud korruptsioonijuhtumid.

 

„Ürituse eesmärgiks oli tõsta inimeste, eriti noorte, teadlikkust korruptsioonist ja selle teemalistest juhtumitest pealinnas,” rääkis ürituse korraldaja ja ResPublica aseesimees Karl Sander Kase.

Tallinna esimesest korruptsiooniteemalisest ekskursioonist võttis osa bussitäis inimesi, kelle seas oli nii noori kui ka eakamaid. See näitab, et korruptsioon puudutab kõiki inimesi, olenemata nende vanusest.

Korraldajate sõnul on positiivne see, et Tallinna linn on viimase aasta jooksul astunud samme selleks, et linnaaparatuuri korruptsioonist puhtamaks saada. Heaks näiteks on siinkohal linna koostöö Soraineni advokaadibürooga, mille eesmärk on töötada aasta lõpuks välja korruptsioonivastane strateegia, kuid sellise strateegia väljatöötamine ei tohi jääda viimaseks sammuks. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga