Urmas Reinsalu esitles enda raamatut „Välisminister“

Urmas Reinsalu raamatu „Välisminister“ esitlusel Solarise Apollo raamatukaupluses.

Riigikogu liige, eelmise valitsuse välisminister Urmas Reinsalu (Isamaa) esitles 16. juunil Solarise Apollo raamatukaupluses enda raamatut “Välisminister”, mis pakub värvikat ülevaadet eelmise valitsuskoalitsiooni telgitagustest ja murrangulistest hetkedest.

„See raamat näitab, mis Eesti ja maailma poliitikas juhtus möödunud valitsuse ajal. See raamat näitab ka, kuidas Isamaa oma poliitikat ellu viis ja kuidas poliitikas kokkulepped tegelikult sündisid. Teos annab haarava ja avameelse vaate Eesti sise- ja välispoliitika telgitagustesse muutusterikastel aastatel,“ lubab oma esiktaiest esitlenud Urmas Reinsalu.

Teoses vaadatakse avameelselt tagasi Isamaa, EKRE ja Keskerakonna valitsuse sünnile ning sisesuhetele valitsuses.

Urmas Reinsalu on poliitik, kel on asjade kohta oma kindel arvamus, seetõttu ei jäta see raamat lugejat ükskõikseks ja võimaldab elada läbi Eesti ja maailma kaht aastat täis draamat, vastasseise ja ootamatusi.

Reinsalu oli Eesti välisminister 2019-2021. Ta kirjeldab sündmustes osalejana ülemaailmse koroonakriisi algust ja valitsuse tegevusi ning otsuste kujunemist eriolukorra ajal. Sel ajal sai Eesti ÜRO julgeolekunõukogu liikmeks ning autor avab Eesti tegevust julgeolekunõukogus ja rahvusvahelistes kriisides. Olulise tähelepanu all on Eesti suhted Venemaaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga