Saaremaa opositsiooni juht Mart Maastik kandideerib Isamaa nimekirjas

Saaremaa opositsiooni juht MTÜ Valimisliit Saarlane juhatuse esimees Mart Maastik otsustas kandideerida Riigikogu valimistel Isamaa nimekirjas.

Kogenud ettevõtja ja Saaremaa opositsiooni juht Mart Maastik otsustas kandideerida Riigikogu valimistel Isamaa nimekirjas, sest jagab erakonna selget parempoolset maailmavaadet.

Ettevõtja Mart Maastik on alati lähtunud põhimõttest „kus viga näed laita, seal tule ja aita“ ja see on tõmmanud ta ka kohalikku poliitikasse. 10 aastat tagasi Saaremaale kolinud Mart Maastik oli pikka aega Lümanda vallavolikogu esimees ja on praegu Saaremaa opositsiooni juht.

Mart Maastik otsustas liituda Isamaa valimisnimekirjaga, sest jagab täielikult Isamaa väärtusi. „Olen pea pool oma elust elanud “õndsa sotsialismi päikese all“, seetõttu on vasakpoolne populism mulle täiesti vastuvõetamatu. Hindan kõrgelt erakonna Isamaa traditsioonidest lähtuvaid alusväärtusi: pere, kodu, usku, isikuvabadusi ja isamaad. Tänases Euroopas on kahjuks need väärtused devalveerumas aga meil pole teist võimalust. Eesti keel ja kultuur saab säilida vaid rahvusriigis,“ põhjendas Mart Maastik oma otsust.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder hindas Mart Maastiku otsust, sest tegusad inimesed on alati teretulnud. „Olen ikka hinnanud inimesi, kes oma põhimõttetele truuks jäävad ja seda ka sõnaselgelt välja ütlevad. Mart Maastiku aktiivne tegevus Saaremaa vallavolikogu opositsiooni juhina näitab tema sisu. Mart Maastik jagab täielikult Isamaa väärtusi ja tema liitumine meie valimisnimekirjaga teeb kindlasti erakonna Saaremaal tugevamaks,“ ütles Helir-Valdor Seeder.

Mart Maastik on aktiivne ettevõtja tegutsedes põllumajanduses, turisminduses, toitlustuses, kinnisvaraarenduses ja mujal. Maastik on viielapselise pere isa ja ta elab 2009. aastast Saaremaal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga