Reformierakonna nimekirjas kandideerinud Neeme-Jaak Paap liitus Rakvere linnavolikogus Isamaa fraktsiooniga

2017. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel Reformierakonna nimekirjas Rakvere linnavolikokku kandideerinud ja seejärel kaks aastat Rakvere abilinnapea ametis olnud Neeme-Jaak Paap avaldas soovi liituda linnavolikogu Isamaa fraktsiooniga.

“Neeme-Jaak Paap on tuntud oma söakate sõnavõttudega linnavolikogu istungitel ning omab ka kaheaastast töökogemust Rakvere abilinnapeana. Kindlasti tugevdab ta oma liitumisega meie võimekust linna oleviku ja tuleviku teemade üle otsustamisel ning seda eriti majandusvaldkonnas,” seisab Isamaa fraktsiooni teates.

“Linnamajandus on mulle hingelähedaseks saanud. Soovin jätkuvalt valdkonna arengusse panustada. Oluline on ka see, et Isamaa ideoloogia on mulle sümpaatne,” ütles Neeme-Jaak Paap Virumaa Teatajale.

Rakvere 21-liikmelises volikogus (koalitsiooni kuuluvad Isamaa, Keskerakond ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond) on Isamaa fraktsioonil nüüd kuus kohta. Kuue kohaga on esindatud veel Reformierakond, Keskerakonnal on Rakvere linnavolikogus kolm, Sotsiaaldemokraatlikul Erakonnal, Eesti Konservatiivsel Rahvaerakonnal ja valimisliidul Rakvere Heaks kõigil kaks kohta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga