Helir-Valdor Seeder: õnnelikud on mehed, keda lapsed isaks kutsuvad

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder. Foto: Taavi Liivo

Täna, pühapäeval, 14. novembril kell 14.00 kuulutavad Isamaa naiskogu IREN ja Isamaa Perede Ühendus välja „Isamaa Aasta Isa 2021“ laureaadi. Aunimetus omistatakse Isamaa erakonda kuuluvale lasterikkale isale, kelle peres kasvab või kes on üles kasvatanud neli või enam last.

Isamaa erakonna esimees Helir-Valdor Seederi sõnul on õnnelikud need mehed, keda lapsed isaks kutsuvad. „Oleme kõik kellegi pojad ja tütred. Isaks olemine ei ole kangelastegu, see on igapäevane tegevus keset tavaelu – seal, kus on mõnigi kord muret ja kartust rohkem, kui välja paistab. Isadepäev olgu aga täna rõõmupäev, mil meenutame neid väärtusi, mispärast isasid vajatakse. Need on ustavus ja usaldus, austus ja kartmatus, oskus näha kaugemale ja hoida kodu turvalisena. Soovin isadepäeva puhul kõigile isadele ja vanaisadele õnne!“

Aunimetuse saaja peab olema Eesti Vabariigi kodanik. Isamaa Aasta Isa kuulutatakse välja teist korda. Otseülekannet saab jälgida Isamaa Erakonna Facebookist https://www.facebook.com/isamaaerakond.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga