Koroonaaja piiranguid arvestades oli tänuõhtule kutsutuid oluliselt vähem, istuti hajutatult ning kanti maske. Foto: Valju Aloel

Otepää Gümnaasiumis toimunud Valgamaa tänugalal tunnustati maakonna parimaid kultuuris, spordis noorsootöös ja turvalisuse valdkonnas.

Valgamaa Arenguagentuuri, MTÜ Valgamaa noorsootöökeskuse Tankla, Valgamaa Spordiliidu ning Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupi ühine tänuõhtu viidi läbi koroonaaja piiranguid arvestades: kutsutuid oli oluliselt vähem, istuti hajutatult ning kanti maske.

„Hea meel on sellist suursündmust Otepää vallas võõrustada,“ sõnas Otepää vallavanem Jaanus Barkala (Isamaa) oma sõnavõtus. „Vaatamata koroonaajale saame siiski tunnustada inimesi, kes seda tõesti väärt on.“

Otepää vallavanem Jaanus Barkala Valgamaa tänugalal. Foto: Valju Aloel

Õhtujuhtideks olid näitlejad Merilin Kirbits ja Veikko Täär. Esinesid Geir Kudu ja Margit Illingworth, Gerli Kirikal ning Otepää Muusikakooli Airi Pedaja viiuliõpilased.

Tänuõhtu korraldas Otepää Kultuurikeskused, toetajateks olid Valgamaa Omavalitsusete Liit, SA Valgamaa Arenguagentuur, Eesti Kultuurkapital, Rahandusministeerium, Valgamaa Rahvakunsti ja Käsitöö Selts, Valgamaa Spordiliit ja Otepää vald.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga