Ossinovski: Tallinna haiglalt raha äravõtmine on Reformierakonna sigadus

Jevgeni Ossinovski. Foto Mihkel Maripuu, Postimees

Reformierakond otsustas loobuda eelmise valitsuse poolt kokku lepitud Tallinna haigla projekti toetamisest taaste- ja vastupidavusrahastust antava rahaga. Sotsiaaldemokraadist Tallinna linnavolikogu esimees Jevgeni Ossinovski nimetas seda otsust sigaduseks ja lisas, et sellised otsused usaldust ei suurenda.

Reformierakond otsustas tänasel valitsuse istungil vähenenud mahuga Eesti taaste- ja vastupidavuskavast välja jätta kasvanud rahaliste ja ajaliste riskidega seotud kolm projekti kokku 360,3 miljoni euro eest – Tallinna haigla, Turba-Risti raudtee ja meditsiinikopteri võimekuse loomine politsei- ja piirivalveametile.

Endine sotside esimees Jevgeni Ossinovski, kes on üks koalitsiooniläbirääkimiste delegatsiooni liige, ütles ERRile, et sellega rikkus Reformierakond head tava. Tema sõnul on hetkel tegemist sisuliselt tagasi astunud valitsusega, kes ei peaks nii põhimõttelisi otsuseid tegema. “See, et seda selliselt tehakse, läbi rääkimata, poolsalaja ja ilma poliitilise mandaadita, see on ennekuulmatu,” ütles ta. Ta lisas, et sellised sammud usaldust ei suurenda.

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga