Isamaa Tallinna Nõmme osakond valis uueks juhiks Kaja Vajaku

Riina Kurg (vasakult), Veana Heidmets ja Kaja Vajak. FOTO: erakogu

Isamaa Nõmme osakond valis üldkogul uue juhatuse, kuhu kuuluvad Isamaa Tallinna KOV kampaania valimisjuht Kaja Vajak, naiskodukaitsja Riina Kurg ning ettevõtja Veana Heidmets. Nõmme osakonda hakkab juhtima 2021 KOV valimistel Tallinna eduka valimiskampaania korraldaja Kaja Vajak.

Vajaku sõnul on Isamaa Nõmme piirkonna uuel juhatusel plaanis planeeritud eesmärkide edukas samm-sammuline teostamine. „Soovin kaasa aidata liikmete suuremale kaasamisele ja ühises inforuumis hoidmisele. Võtame ette liikmeskonna aktiveerimise ja kaasamise läbi ühtse mobiilse inforuumi loomise meeskonna liikmete vahel. Inimesed pühenduvad, kui nad tunnevad, et nende panus on tähtis ja kui nad on kaasatud,“ ütles ta.

„Mõeldes lähenevatele 2023. aasta Riigikogu valimistele, seame Isamaa Nõmme ja Mustamäe osakondadega koos ühised eesmärgid ja tegevuskava, mida meeskonnana teostama hakkame. Nõmmel ja Mustamäel on kokku koondunud tublid isamaalised inimesed, kes moodustavad toreda ja teotahtelise meeskonna. Parimate tulemuste saavutamiseks on oluline omavaheline usaldus, üksteise panuse väärtustamine ja usk, et tegutsetakse koos tulemuslikumalt kui üksinda. Meie inimestel on see säde silmis olemas,“ rääkis Kaja Vajak.

Ta leiab, et tugevad osakonnad aitavad kujundada ka Isamaa erakonna mainet ja populaarsust tervikuna. „Osakonna juhatuse ülesanne on luua meeldiv õhkkond, milles inimesed annavad vabatahtlikult oma parima ning tegutsevad koos,“ lisas ta.

Kaja Vajak kasvatab kaht last ja on ise juba teist põlve nõmmekas. Vabal ajal meeldib talle looduses viibida ja fotograafiaga tegeleda.

FOTO: erakogu
Riina Kurg (vasakult), Veana Heidmets ja Kaja Vajak.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga