Isamaa liitus Viimsi valla koalitsiooniga ja Mari-Ann Kelam valiti vallavolikogu aseesimeheks. Foto: Eesti Uudised

Teisipäeval kogunenud Viimsi vallavolikogu otsusega laienes Viimsi Vallavolikogu fraktsiooni “Meie Viimsi” koosseis. Senise Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku erakonna ja Valimisliit Rannarahvas koalitsiooniga liitus Isamaa erakonna kolm saadikut Mari-Ann Kelam, Jan Trei ja Priit Robas. Viimsi Vallavolikogu 21 saadikust on tänasest 15 koalitsiooni liiget. 

Istungil valiti lisaks asemesimees Urve Palole teine aseesimees Mari-Ann Kelam (Isamaa), kelle poolt hääletas kohalolnud 17 saadikust 12 volinikku.

Uue fraktsiooni aseesimehe Jan Trei sõnul on Viimsis olulised arengusammud käima lükatud. Juba on valminud Püünsi kooli juurdeehitus ning Viimsi raamatukogu saab lõpuks uued ruumid vallakeskuses. Töös on Reinu tee rekonstrueerimine ja Noorte Talentide Kooli rajamine. Et üldpildis on meie ideed Viimsi arenguks samad, siis Isamaa oma meeskonnaga, kindlasti tugevdab koalitsiooni ja üheskoos saame ka oma valijatele lubatu ellu viia. 

Uue Viimsi Vallavolikogu aseesimehe Mari-Ann Kelami sõnul peaksime Viimsis pakkuma paremaid teenuseid ning tingimusi eakate ja liikumispuuetega inimestele. Peame vajalikuks terviseteenuste kvaliteedi parandamist ja Randvere kooli spordivõimaluste loomist sealhulgas ujula välja ehitamist.

Fraktsiooni esimees Märt Vooglaiu sõnul võib Isamaa otsust liituda “Meie Viimsiga” pidada toetuseks meie siiani tehtud tööle Viimsi vallavolikogus. “Oleme teinud head tööd ja usume, et laienenud koosseisus suudame veelgi rohkem korda saata.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga