Seeder kirjas erakonnakaaslastele: Isamaa Suurkogu võib toimuda juba juunis

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder ütleb kirjas erakonnakaaslaste, et teisipäeva õhtul kogunenud Isamaa eestseisus otsustas teha erakonna volikogule ettepaneku korraldada Isamaa suurkogu 20. juunil Tartu lauluväljakul. Eesti Uudised avaldavad kirja täies mahus.

Hea erakonnakaaslane

Teisipäeva õhtul kogunenud erakonna Eestseisus otsustas teha Volikogule ettepaneku korraldada Isamaa Suurkogu 20. juunil.

Ettepanek lähtub volikogu varasemast otsusest kutsuda kokku erakonna Suurkogu füüsilisel kujul esimesel sobival võimalusel vastavalt piirangutest tingitud reeglitele.

Viimaste nädalate jooksul on koroonaviiruse levik pidurdunud ning sellest lähtuvalt on leevendatud ka Eestis kehtivaid piiranguid. Sellele vaatamata on oluline järgida ohutusreegleid, mistõttu teeb Eestseisus ettepaneku korraldada Suurkogu välitingimustes.

Kui 26. mail kogunev erakonna Volikogu Eestseisuse ettepaneku heaks kiidab siis toimub Suurkogu 20. juunil Tartus Tartu lauluväljakul. Seega, kui kõik läheb plaanipäraselt, õnnestub meil üle tüki aja kohtuda juba enne võidupüha.

Suurkogu päevakorra kõige olulisemad teemad on seotud Isamaa juhtkonna valimisega. Samuti valitakse aukohtu ja revisjonikomisjoni liikmed ning ühtlasi toimuvad põhjalikud arutelud ja ülevaated Riigikogu liikmete, endiste ministrite ja Euroopa Parlamendi tegevustest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga