Kohalikel valimistel Otepää vallas kandideeriv Priit Sibul usub, et Isamaa saab Kagu-Eestis hea valimistulemuse. Foto: Karl Kristjan Nigesen

Isamaa Erakond esitas Kagu-Eestis kandidaatide nimekirjad Kanepi, Otepää, Põlva, Tõrva ja Võru vallas ning Võru linnas, kuues omavalitsuses kandideerib Isamaa nimekirjas 78 inimest.

Kanepi vallas juhivad nimekirja Anneli Ehte ja Tarmo Tagamets, Otepääl Peeter Kangur ja Jaanus Lepik, Põlvas Arne Tilk ja Koit Jostov, Tõrvas Kalle Vister ja Riho Karu, Võru vallas Ain Lõiv ja Toomas Lokk ning Võru linnas Tarmo Piirmann ja Tiina Saarniit.

Kohalike omavalitsuste volikogude valimistel Otepää vallas kandideeriv Isamaa peasekretär Piit Sibul ütles, et kuues Kagu-Eesti omavalitsuses kandideerivad Isamaa nimekirjas inimesed, kes soovivad oma kodukoha arengus kaasa rääkida ning on valmis selle nimel maksimaalselt panustama.

„Isamaa nimekirjades kandideerivad Kagu-Eestis inimesed, kes esindavad igapäevaelus kõige erinevamaid ameteid. Nii saavad meie inimesed spetsialistidena kaasa rääkida näiteks pääste-, korra- ja riigikaitse, tervishoiu-, haridus- , sotsiaal- ja kultuurivaldkonnas,“ näitlikustas Sibul, kelle sõnul on kandideerijate seas nii kogenud poliitikuid kui ka neid, kes osalevad valimistel kandidaadina esimest korda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga