Isamaa Perede Ühenduse esimeheks valiti Gerli Lehe

Isamaa Perede Ühenduse juhatus.

Isamaa Perede ühenduse juhatuse 26. septembri koosolekul valiti juhatuse esimeheks Gerli Lehe. Aseesimeestena asuvad ametisse Merike Käver ja Juhani Jaeger. Ühenduse 9-liikmelisse juhatusse kuuluvad ka Helen Hääl, Mari-Vivian Ellam, Jane Koitlepp, Andres Ergma, Kaia Kapsta-Forrester ja Tarmo Kruusimäe.

“Üha enam näeme kui oluline on väärtustada lastega peresid ning põlvkondade vahelisi häid lähisuhteid, mis on ühiskonna alustalaks. Uue juhatuse väljakutseks saab panustada peresõbralikuma ühiskonna kujundamisse, et meil oleks rohkem õnnelikke peresid, kuhu lapsed saaksid sündida,” rääkis vastvalitud esimees Gerli Lehe. Gerli Lehe töötab igapäevaselt Sotsiaalministeeriumis perede heaolu ja turvaliste suhete osakonnas. Tema koordineerida on laste ja perede heaolu ning vanemaharidust puudutavad teemad.

“Pere ei ole ainult ema- isa ja lapsed, vaid ka vanavanemad, kes mingil juhul ei tohi jääda tagaplaanile. Nende heaolu ja toimetulek on perede jaoks olulise tähtsusega. Perede toimetulek ja heaolu ei sõltu ainult finantsilisest toimetulekust, ka vaimsel toimetulekul on suur roll ja selles osas on meil veel pikk tee käia,” rõhutas aseesimees Merike Käver.

Haridus- ja Teadusministri ministri nõuniku Juhani Jaegeri sõnul on Perede Ühenduse südameasjaks, et eesti keel, rahvus ja kultuur kestaks läbi aegade.

Kui sind kõnetab eestlus, perede heaolu ja sa soovid kaasa mõelda ning rääkida perepoliitika teemadel liitu rahvastiku- ja perepoliitika nõukojaga FBs https://www.facebook.com/groups/347259997191458

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga