Isamaa Naiskogu toetab tules kodu kaotanud viielapselist peret 2000 euroga

Novembri lõpus võttis tulekahju üksikema Teevi Raguni viie lapsega perelt kodu. Foto on illustratiivne. FOTO: MARGUS ANSU TARTU POSTIMEES

Isamaa Naiskogu IREN annetab 27. novembril Kassinurme külas tulekahju tõttu kaotanud viielapselisele perele 2000 eurot.

Isamaa Naiskogu esinaise, rahvatikuminister Riina Solmani sõnul liigutas Eesti Päevalehes ilmunud lugu Teevi Raguni lasterikast perekonda tabanud tragöödiast kõiki naiskogu juhatuse liikmeid. “Niimoodi jõulude eel kodu kaotada on päris traagiline. Meediavahendusel teame, et paljud Eesti inimesed on Teevile tuge pakkunud ning leiame et ka meie saame panustada omalt poolt, et Ragunite kodu taastada. Rõõm oli täna näha uudist, et pere on jõuluks paari tuba elamiskõlbulikuks saanud ning jõulud veedetakse juba tules kannatada saanud kodumajas,” ütles Solman.

Solmani sõnul on koroonaviiruse tõttu jäänud tänavu ära mitmed Isamaa Naiskogu üritused ning sellega on kokku hoitud nendeks plaanitud kulusid. “Me ei ole kindlasti ainuke ühendus või MTÜ, millel on tänavu selline kogemus. Nüüd loodame, et selle 2000 euroga on võimalik toetada neid inimesi, kes seda tuge hädasti vajavad. Kindlasti on sellele mõelnud ka paljud teised inimesed üle Eesti ja kutsume IRENiga üles võimaluse korral samamoodi talitama.”

Solmani sõnul tehti 2000 euro suurune ülekanne Teevi Ragunile teisipäeva hommikul.

Kommentaarid artiklile “Isamaa Naiskogu toetab tules kodu kaotanud viielapselist peret 2000 euroga

 • 23. dets. 2020 kell 18:17
  Permalink

  Jõulude ootamine teeb hinge hellaks.
  Mõtted keerlevad oma kodu, lähedaste ja Isamaa ümber. Suure igatsusega unistasid eestlased, keda viidi Siberisse ja kes olid Siberi ning mõrvamiste eest Läände põgenenud, tagasi Eestisse saamisest. Nüüd on meil taas riik, Isamaa erakond ja vastutus vabadust hoida.
  Kõik oma targad elu edasi viivad ettepanekud ja mõtted tuleb edasi anda, et neid kuuldaks ja arvesse võetaks. Püüdkem olla eeskujuks oma riigi kodanike eluolu paremal korraldamisel ja vabaduaadete hoidmisel.
  Südamlikke perejõule ja toimekat 2021. aastat!

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga