Isamaa eestseisus: kriisile riigijuhtimises tuleb leida lahendus

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder.

Täna kogunenud Isamaa eestseisuse ja Riigikogu fraktsiooni koosolekul otsustati, et enne lõpliku otsuse langetamist koalitsioonikõneluste alustamiseks kuulatatakse ära nii Reformierakonna ja Sotsiaaldemokraadide kui ka Keskerakonna ja EKRE seisukohad, et lahendada Eestis tekkinud valitsuskriis.

 

Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul on kõigi parlamendierakondade kohustus leida lahendus Keskerakonna ja Reformierakonna tekitatud kriisile. „Isamaa kohtub kõigi Riigikogus esindatud erakondadega, et leida lahendus eelmise koalitsiooni tekitatud riigijuhtimise ja valitsemise kriisile. Praeguses keerulises julgeoleku- ja majanduspoliitilises olukorras tuleb leida Eestile valitsus, mis oleks koostöövõimeline ning suudaks pakkuda lahendusi põletavatele probleemidele Eesti ühiskonnas,“ rääkis Seeder.

Kommentaarid artiklile “Isamaa eestseisus: kriisile riigijuhtimises tuleb leida lahendus

 • 7. juuni 2022 kell 14:02
  Permalink

  Kumbki koalitsioon pole praegu Isamaale sobilik. Las teevad oma vähemuse valitsuse. Sügisel hakatakse uue riigieelarvega pihta ja vorbitakse jõuga seaduseparandusi. Järsku saab opositsiooni jäädes hulga rohkem ära teha kui valitsuses?

  Vasta
 • 7. juuni 2022 kell 06:52
  Permalink

  Ma olen ema kahele väiksele lapsele, mul ei ole vaja juurde toetusi, vajan turvalist kodu, kus elada.

  Vajan valitsust, kes ei pane enda rumalate väljaütlemistega ohtu meie julgeolekut. Valitsust, kus keskendutakse riigi arendamisele, mitte intriigidele.

  Oleme näinud valitsuses Keskerakonna, EKRE ja Isamaa liitu – see oli kohutav ämber, kuhu enam astuda ei tohiks.
  Usun, et kui vigadest ei õpita, pole teil loota ka meie häältele.

  Vasta
  • 7. juuni 2022 kell 07:35
   Permalink

   Miskipärast arvan vastupdiselt.

   Vasta
  • 8. juuni 2022 kell 13:48
   Permalink

   Peab siiski tunnistama et eelmine koalktsioon oli kordades parem kui praegune, mis on katastroof. Pealegi eelmises koalitsioonis sai teostatud pensioni refofm mis oli just Isamaa idee. Ei maksa kuulata oravate räuskamist ja trampimist eelmises opositsioonis olles. Vaja on mõtelda objektiivselt. Eelmise valitsusega hinnad langesid ja ref võeti pihtide vahele. Praegune ei hooli rahva heaolust.

   Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga