Vaata, kes kandideerivad Isamaa ridades Riigikokku

Siit leiad kõik 125 Isamaa inimest, kes osalevad kevadistel valimistel. Foto: Eesti Uudised
ISAMAA KANDIDAADID RIIGIKOGU 2019 VALIMISTEKS
Ringkond 1. Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa
1Tarmo KruusimäeRiigikogu liige
2Mart LuikTallinna Linnavolikogu aseesimees
3Helen Hääladvokaat
4Priidu Pärnanotar, Eesti Omanike Keskliidu esimees
5Avo Üprusvaimulik
6Karl-Sander KaseIsamaa noorteühenduse aseesimees
7Tiit Merenkirurg, reservohvitser
8Pille Lillkultuuriedendaja
9Imre Rammulpsühhiaater
10Peeter VõsuEesti Kristliku televisioon juhatuse esimees
11Vootele Hansenkooliõpetaja
12Kristjan Rohiojakoreograaf
Ringkond 2. Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa
1Sven SesterRiigikogu majanduskomisjoni esimees
2Viktoria Ladõnskaja-KubitsRiigikogu liige
3Riina SolmanOleviste hoolekande juht, Isamaa Naiskogu juht
4Madis Pätsvandeadvokaat
5Kalev Vapperettevõtja , Kalevi jahtklubi esimees
6Lagle ParekEesti vabadusliikumise juhte, endine siseminister
7Jüri Treidiplomaat, Eesti Lipu Seltsi esimees
8Toivo Jürgensonettevõtja, endine majandusminister
9Tiit Matsulevitšdiplomaat
10Jaak Ahelikmuusik
11Illimar Lepik von WirenNATO küberkaitsekeskuse rahvusvahelise koostöö juht
12Lea NilsonPirita linnaosakogu liige
13Heldur-Valdek Seederfinantsanalüütik
14Tiit Naberdiplomaat
15Ingo Normetlavastaja
Ringkond 3. Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa
1Urmas Reinsalujustiitsminister
2Mart NuttRiigikogu liige
3Elle Kullnäitleja
4Kristian Taskafilmiprodutsent
5Trivimi VellisteEesti Muinsuskaitse Seltsi auesimees, endine välisminister
6Andres ÖpikTallinna Tehnikaülikooli professor
7Urmas Mardijurist, Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse liige
8Andres ErgmaEesti Pensionäride Ühenduste Liidu esimees
9Anne EenpaluMemento volikogu esinaine
10Indrek Lubergettevõtja
Ringkond 4. Harju- ja Raplamaa
1Jüri Luikkaitseminister
2Toomas Tõnisterahandusminister
3Kalle Muuli ajakirjanik
4Heiki HepnerKohila vallavanem
5Mari-Ann KelamViimsi vallavolikogu liige
6Andres LaiskSaue vallavanem
7Madis Kübarettevõtja
8Kaupo Rätseppettevõtja
9Gerli Lehelasteaia õpetaja
10Andres KaarmannSaue abivallavanem
11Priit PõldmäeRae abivallavanem
12Villu KaruMärjamaa vallavanem
13Ann RäämetEPP Euroopa Seenioride Ühenduse asepresident
14Mart Rannutkeeleteadlane
15Jan TreiEesti Linnade ja Valdade Liidu asedirektor
16Leemet VaikmaaLääne-Harju valla piirkonnajuht
17Tanel OtsSaku abivallavanem
Ringkond 5. Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa
1Raivo AegRiigikogu liige, julgeolekuasutuste järelevalve komisjoni esimees
2Mart Maastikettevõtja
3Georg Linkovkohaliku spordielu edendaja
4Kaido Kaasikpõllumajandusettevõtja
5Toomas Schmidtendine omavalitsusjuht
6Anti Toplaanvaimulik, Saaremaa praost
7Tiit HarjakMaanteeameti juhtivspetisalist
8Aivar Orusteettevõtja
Ringkond 6. Lääne-Virumaa
1Marko PomerantsRiigikogu põhiseaduskomisjoni esimees
2Üllar Saaremäenäitleja, lavastaja
3Tamara Vahtra-Aasmetsperearst
4Mihkel JuhkamiRakvere linnavolikogu esimees
5Alari KirtViru-Nigula valla majandusüksuse juht
6Tõnis Prulerarst
7Einar VallbaumViru-Nigula vallavanem
Ringkond 7. Ida-Virumaa
1Siim Kiislerkeskkonnaminister, ÜRO Keskkonnaassamblee president
2Tiit SalvanRahandusministeeriumi Ida-Viru talituse juhataja
3Marja-Liisa VeiserKohtla-Järve linnavalitsuse peajurist
4Andres Noormägiendine maavanem
5Artur Põldvaimulik
6Valentina Gurovaarst
7Aivo TammJõhvi vallavalitsuse majandusspetsialist
8Arno Strauchettevõtja
9Janek RaikIsamaa Ida-Viru piirkonna arendusjuht
Ringkond 8. Järva- ja Viljandimaa
1Helir-Valdor SeederIsamaa esimees, Riigikogu liige
2Kaia Ivasotsiaalkaitseminister
3Priit VärkPaide linnapea
4Alar KaruViljandi vallavanem
5Jüri EllramJärva vallavolikogu esimees
6Janika GedvilViljandi abilinnapea
7Kaspar Kaarjasõigusteaduskonna üliõpilane
8Valter Vahaettevõtja
9Hermann Kalmusvaimulik
Ringkond 9. Jõgeva- ja Tartumaa
1Aivar KokkRiigikogu maaelukomisjoni esimees
2Eva Kamsettevõtja
3Tiit Lääneajakirjanik
4Raivo E. Tammnäitleja, reservohvitser
5Maie Lavrentjevakonsultant
6Rain SangerneboNõo vallavanem
7Jaana Puursotsiaalametnik
8Aare AndersonLuunja vallavanem
9Heldur LääneJõgevamaa Ühistranspordikeskuse juhataja
Ringkond 10. Tartu linn
1Tõnis LukasTartu Kutsehariduskeskuse direktor, endine haridusminister
2Lauri Vahtreajaloolane
3Mihhail Lotmanprofessor, semiootik
4Eva-Liisa Luhametshumanitaarabitöö spetsialist
5Anneli KannusEesti Õdede Liidu president
6Priit HumalARB juhatuse liige
7Jaan Vaiksaarsõudmistreener
8Argo AnnukTartu Lennujaama juhataja
9Tarvo SiilabergTartu Luterliku Peetri Kooli direktor
10Kaspar Kokkettevõtja
Ringkond 11. Võru-, Valga- ja Põlvamaa
1Priit SibulRiigikogu liige, Isamaa peasekretär
2Merle Jäägernäitleja
3Meelis MõttusMetsavenna talu peremees
4Ulla PreedenTartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor
5Kurmet MüürseppAntsla abivallavanem
6Arne TilkPõlva vallavolikogu liige
7Kalle VisterRahvakultuuri Keskuse juht
8Toomas PiirmannRahandusministeeriumi Võru talituse juhataja
9Leevi Lillemäeteoloog
10Monika Rogenbaumkülaliikumise edendaja
Ringkond 12. Pärnumaa
1Andres MetsojaRiigikogu liige, Pärnu linnavolikogu esimees
2Ela Tomsonteleajakirjanik
3Lauri LuurTori vallavanem
4Siim SuursildPärnu abilinnapea
5Meelis KukkPärnu abilinnapea
6Kuno ErkmannPaikuse osavallakeskuse juhataja
7Jaanus Põldmaapõllumajandusettevõtja 
8Urmas Aavapõllumajandusettevõtja
9Aare Arvaettevõtja

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.