Riigikogu alatised komisjonid valisid endale juhid

Riigikogu Majanduskomisjoni istung FOTO: Erik Peinar, Riigikogu fotoarhiiv

Riigikogu alatised komisjonid valisid teisipäeval esimehes ja aseesimehed.

Majanduskomisjoni esimees on Sven Sester ja aseesimees Kristen Michal. Komisjoni kuuluvad Arto Aas, Annely Akkermann, Kalev Kallo, Mihhail Korb, Kalvi Kõva, Siim Pohlak ja Kai Rimmel.

Keskkonnakomisjoni esimees on Erki Savisaar ja aseesimees Yoko Alender, edastas riigikogu pressiesindaja. Komisjoni kuuluvad Riho Breivel, Peeter Ernits, Heiki Kranich, Igor Kravtšenko, Jevgeni Ossinovski, Kalle Palling ja Üllar Saaremäe.

Kultuurikomisjoni esimees on Aadu Must ja aseesimees Heidy Purga. Komisjoni kuuluvad Helle-Moonika Helme, Signe Kivi, Viktoria Ladõnskaja-Kubits, Katri Raik, Mihhail Stalnuhhin, Kristina Šmigun-Vähi ja Jaak Valge.

Maaelukomisjoni esimees on Tarmo Tamm ja aseesimees Urmas Kruuse. Komisjoni kuuluvad Merry Aart, Heiki Hepner, Kaido Höövelson, Erkki Keldo, Siret Kotka-Repinski, Ivari Padar ja Andrus Seeme.

Majanduskomisjoni esimees on Sven Sester ja aseesimees Kristen Michal. Komisjoni kuuluvad Arto Aas, Annely Akkermann, Kalev Kallo, Mihhail Korb, Kalvi Kõva, Siim Pohlak ja Kai Rimmel.

Põhiseaduskomisjoni esimees on Jaak Madison ja aseesimees Indrek Saar. Komisjoni kuuluvad Andrei Korobeinik, Oudekki Loone, Mart Nutt, Hanno Pevkur, Paul Puustusmaa, Taavi Rõivas ja Vilja Toomast.

Rahanduskomisjoni esimees on Aivar Kokk ja aseesimees Maris Lauri. Komisjoni kuuluvad Dmitri Dmitrijev, Tiit Kala, Jürgen Ligi, Natalia Malleus, Urmas Reitelmann, Kersti Sarapuu, Riina Sikkut, Andres Sutt ja Aivar Sõerd.

Riigikaitsekomisjoni esimees on Andres Metsoja ja aseesimees Kalle Laanet. Komisjoni kuuluvad Marina Kaljurand, Johannes Kert, Leo Kunnas, Ants Laaneots, Alar Laneman, Madis Milling, Anneli Ott, Peeter Rahnel ja Martin Repinski.

Sotsiaalkomisjoni esimees on Tõnis Mölder ja aseesimees Helmen Kütt. Komisjoni kuuluvad Urmas Espenberg, Hele Everaus, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Priit Sibul, Marika Tuus-Laul ja Viktor Vassiljev.

Väliskomisjoni esimees on Enn Eesmaa ja aseesimees Marko Mihkelson. Komisjoni kuuluvad Maria Jufereva-Skuratovski, Ruuben Kaalep, Raimond Kaljulaid, Eerik-Niiles Kross, Mihhail Lotman, Sven Mikser, Keit Pentus-Rosimannus, Anti Poolamets, Valdo Randpere, Kadri Simson ja Raivo Tamm.

Õiguskomisjoni esimees on Jaanus Karilaid ja aseesimees Toomas Kivimägi. Komisjoni kuuluvad Marek Jürgenson, Kaja Kallas, Uno Kaskpeit, Kert Kingo, Tarmo Kruusimäe, Heljo Pikhof ja Urve Tiidus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga