Reet Roos: Mingist Isamaa revolutsioonist ei ole mõtet rääkida

Isamaa pikaajaline liige  Reet Roos kes parempoolset mõtteviisi kõrgelt hindab avaldas hiljuti arvamust uue ühenduse kohta. Reet on Isamaa suurannetaja kes on viimase kolme aasta jooksul annetanud ligikaudu 200 000 eurot.

Roos arvab, et parempoolsust tuleb Eestis edendada. Eriti ajal, kus maailm on pidevas muutumises ja äärmuspopulism kasvab, jäävad parempoolsed isamaalised vaated kõige muu varju, leidis ta.

Roos arvab, et ajal mil äärmuslikkus aina rohkem hoogu kogub, tuleb parempoolsust eestis jõudsalt edendada. Ta leidis, et hetkel jäävad parempoolsed isamaalised vaated muu kära taustal varju.

„Ma arvan, et sellest liikumisest võidab terve Isamaa ja võidab ka Eesti,” ütles ta Äripäevale antud interviuus. Lisades, et jube lihtne on vasakule äärmusesse minna ja oodata, et riik kõige eest maksaks ja kõike otsustaks. “See on väga mugav ja populistlik positsioon, mida on kerge inimestele seletada.”

Roosi arvates peaksime me kõik võtma ise vastutuse, kuna oleme vabad inimesed ja peame ise oma elu eest vastutama. Tema arvates on tegemist ennekõike parempoolsusele tähelepanu pööramisega ja mingisugust Isamaa erakonda lõhkuvast revolutsioonist ei maksa rääkida. “Oleme ausad, see on täiesti loll jutt, ütles Roos. “Esiteks ma ei usu seda: vaadates neid inimesi, on see täiesti välistatud, see pole revolutsioon. See on Kaja Kallase soov, et nii juhtuks, aga ma ütleks selle kohta – unistagu edasi. Reformierakond pole ise enam ammu parempoolne,“

Erakonna rahalisest toetamisest Roos loobuda ei plaani, kui Isamaa jätkab liikumist ettevõtjale sobivas parempoolses suunas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga