Raivo E. Tamm: kuidas saab pidada tuhandete inimeste tapmist mitte millekski?

Riigikogu liige Raivo Tamm

Kommenteerides Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee otsust taastade Venemaa hääleõigus kirjutab Riigikogu liige Raivo E. Tamm, et on mõistetamatu, kuidas on olemas nii palju riike ja rahvasaadikuid, kes ei pea Venemaa sõjalist tegevust Ukrainas, tuhandete inimeste tapmist mitte millekski.

Mingi hetk tundus, et selle vastu on ainult nõukogude vene okupatsiooni tunda saanud riigid ja rahvad, kuid pea terve öö töötasid ka briti sir’id ja lordid ülivõimsalt istungisaalis selle ebameeldiva ja ärritava seadusemuudatuse vastu. Nii, nagu britid tulid appi Eestile Vabadusõjas, seisid nad eile kaljuna ukrainlaste vabaduse kaitsel. Sügav kummardus, käsi rusikas südame kohal!!!

Aga ikkagi – ma olen hirmunud vapustuses, et kuidas on olemas nii palju riike ja rahvasaadikuid, kes ei pea Venemaa sõjalist tegevust Ukrainas, tuhandete inimeste tapmist mitte millekski?! Ja täna juba taheti sanktsioonide all olevat Venemaa Riigiduuma saadikut Leonid Slutskit määrata Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee asespiikeriks… Meil oli vaid võimalus saalis protestiks püsti tõusta, et see soov homseni edasi lükata. Töötame edasi, me ei jäta! Elagu õiglus, elagu päris vabadus!

Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) hääletas teisipäeval Venemaa delegatsiooni õiguste taastamise poolt viis aastat pärast seda, kui need Krimmi annekteerimise tõttu ära võeti.

Kommentaarid artiklile “Raivo E. Tamm: kuidas saab pidada tuhandete inimeste tapmist mitte millekski?

  • 26. juuni 2019 kell 03:02
    Permalink

    samamoodi saab mitte millekski pidada ,nagu Roosileht ja paljud teised PÄRIS EESTLASED EI PEA SEADUST MITTE MILLEKSKI, KAS NYYD SAAD ARU RAIVO E.TAMM, või riigikogus passimine blokeerib sellised lihtsad arusaamised ?

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga