Põlvamaa Isamaa liikmed kohtusid tulejoonel

Erakonnakaaslased Põlva Spordihoone püstolitiirus tulejoonel. FOTO: Toomas Nigola

MMXX aasta esimene kuu möödus märkamatult. Kui 7. jaanuaril toimus Räpinas piirkonna üldkogu, 17. jaanuaril peeti Tartus nelja piirkonna (Põlva, Tartu, Valga, Võru) ühine uusaastapidu, siis 6. veebruaril kohtusid Põlvamaa piirkonna erakonnakaaslased tulejoonel.

Erinevalt tavapärasest  lõppes liikmeõhtu tuttavas paigas, EELK Põlva Püha Neitsi Maarja koguduse pastoraadihoone kolmandal korrusel, kuid alguse sai seekordne kohtumine Põlva Spordihoones. „Mäletatavasti alustati Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamist 2017. aasta aprillis, mil möödus sada aastat Eesti alade ühendamisest. Juubelipidustustele pandi punkt tänavu 2. veebruaril, kui möödus sada aastat Tartu rahulepingu allkirjastamisest. Seega on sümboolne, et kogunesime aasta esimesel liikmeõhtul just tiirus,“ märkis Põlvamaa piirkonna esimees Kaido Õunapuu.

Spordihoone kauaaegse juhi ja hinge ning praeguse Põlva laskespordiklubi juhatuse liikme Anne Vasariku eestvedamisel tutvuti hoones olevate tiirudega ning pärast seda said soovijad Kaitseliidu Põlva maleva kogenud instruktorite juhendamisel asuda ka tulejoonele. Kui rääkida lasketulemustest, siis mõistagi pole võimalik võrrelda neid näiteks spordikooli õppurite saavutustega, kuid samas ei jäänud päris puhtaks ehk ainsagi tabamuseta ükski märkleht. Seejuures olid väga edukad liikmeõhtul osalenud naised, kes näitasid häid tulemusi nii püssi- kui püstolitiirus.

Pärast laskeharjutust jätkus liikmeõhtu juba pastoraadis, kus tehti kokkuvõtte tiirus kogetust ning arutati spordihoone võimalikku tulevikku. Kõik osalenud on seisukohal, et võimalus laskespordiga tegeleda peab Põlvas säilima ning spordihoone vajab tervikuna kaasajastamist. Lisaks olid arutusel mitmed päevakajalised teemad ning mõistagi räägiti tulevastest valimistest.

Kohtumiseni järgmisel liikmeõhtul. Millised tegevused siis arutelule eelnevad, pole veel otsustatud, kuid kindel on see, et me ei piirdu üksnes ümarlauanõupidamisega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga