Novembrikuine Isamaa Foorum keskendub konservatismile. Arutelujuhiks on Tunne Kelam

Vestlusõhtute sari „Isamaa Foorum“ on jõudnud oma neljanda peatükini.

15. novembril istuvad Telliskivi Loomelinnakus ühise laua taha maha endine Euroopa Parlamendi liige ja Isamaa auesimees Tunne Kelam, kirjandusteadlane Maarja Vaino, keeleteadlane ja Postimehe arvamustoimetaja Martin Ehala ning kultuurikorraldaja ja Isamaa Tartu piirkonna esimees Juhani Jaeger, et arutada teemal „Igihaljas konservatism – kas tõhus ravim moodsa aja ideoloogilisele segadusele?“

Foorumi kolmapäevase paneelijuhi Tunne Kelami sõnul on saabunud hetk, kus niihästi liberalism kui sotsialism on end ammendanud. „Lootused tehnokraatiale ja tehisintellektile tõstatavad enam küsimusi ja ohte kui pakuvad vastuseid. Populism on õletuli, mida toidab antud hetke rahulolematus, kuid mil puudub konstruktiivne tulevikuperspektiiv. Tühikut saab täita vaid konservatism, mis lähtub rohujuurtest võrsuvate igihaljaste väärtuste järjepidevusest ning elulähedusest,“ sõnas Kelam.

„Isamaa Foorum – Igihaljas konservatism – kas tõhus ravim moodsa aja ideoloogilisele segadusele?“ toimub kolmapäeval, 15. novembril algusega 18.00 Telliskivi Loomelinnaku F-hoone Mustas Majas (Telliskivi 60A/4). Üritust kannab üle Raadio 7 ning foorumit saab otsepildis jälgida ka Isamaa Tallinn sotsiaalmeedias.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga