FC Flora president Pelle Pohlak liitub Isamaaga

Pelle Pohlak

Äsja 15. korda Eesti meistriks kroonitud FC Flora jalgpalliklubi president ja Kose vallavolikogu liige Pelle Pohlak liitub Isamaa Erakonnaga.

„Eesti spordipoliitika vajab mõtestamist, seda nii tippspordi kui ka noorte liikumisharjumuste tasandil. Peame senisest rohkem mõtlema Eesti inimeste, eriti laste sportima suunamisele ning mõistma tippspordi laiemaid tähendusi. Loomulikult vajab kõik kirjeldatu lisaks initsiatiivile ka investeeringuid. Otsustasin Isamaaga liituda, et oma nõu ja jõuga aidata riiklikku spordipoliitikat kujundada,“ selgitas liitumisotsuse tagamaid Pelle Pohlak.

Isamaa esimehe Urmas Reinsalu sõnul on viimastel kuudel Isamaaga liitunud mitmed juhtimiskogemustega inimesed erinevatest eluvaldkondadest. „Tervitan Pellet meie ridades ja õnnitlen värske Eesti meistritiitli puhul!“ ütles Reinsalu.

„Lisaks sporditaustale on Pelle Kose vallavolikogus tõestanud end kogukonna eestvedajana ja mul on hea meel, et Isamaa meeskond – see sõna on Pelle igapäevatööle mõeldes eriti sobilik – täienes. Kohalikele valimisteni on jäänud vähem kui kaks aastat ning Isamaa on Harjumaal loonud mitmeid uusi osakondi, et neile minna vastu tugevamas seisus kui kunagi varem,“ lisas omaltpoolt Isamaa Harjumaa piirkonna juht Jan Trei.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga