Ambitsioonika inimesena soovib Madis Sütt erakonna käekäigule maksimaalselt panustades aidata kaasa konservatiivse maailmavaate populariseerimisele. Foto: Mihkel Maripuu / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Isamaa Erakonna Tartu piirkonna juhatus otsustas 26. aprilli koosolekul 403 uue liikme vastuvõtmise erakonda, mille tulemusel kasvas erakonna liikmeskond ühe päevaga 5,2 protsendi võrra. Suurema osa liitujaid tõi endaga kaasa jaanuaris Isamaa liikmeks astunud Madis Sütt.

Süti sõnul on Isamaa parim erakond mille ridades teostada rahvuslikku, konservatiivset ja aktiivsetele inimestele orienteeritud poliitikat. “Ambitsioonika inimesena soovin erakonna käekäigule maksimaalselt panustades aidata kaasa konservatiivse maailmavaate populariseerimisele. Tahtejõulise meeskonnaga ei ole Isamaal probleemiks saavutada laiem edu. Kandideerin kindlasti suurkogul erakonna juhatusse ning ka sügisestel kohalikel valimistel Tartu linnas,“ ütles Sütt.

Isamaa Tartu piirkonna esimees Kaspar Koka sõnul on positiivne, et üha enam konservatiivse maailmavaatega inimesi soovib liituda Isamaaga. “Inimesed hakkavad mõistma, et rahvuslike väärtuste eest seisab Eestis eelkõige Isamaa erakond ja mitte keegi teine,” lisas Kokk.

Madis Sütt on varem katsetanud poliitilist tegevust erakonna Rahva Tahe asutamisega 2018. aastal. “Sain Rahva Tahtega väärtusliku kogemuse poliitika toimimisest. Plaan üksiku hundina läbi murda asendus peagi arusaamisega, et poliitiline spekter on Eestis juba erakondadega täidetud ja mõistlikum on otsida koostööd. Ainus mõeldav variant oligi liituda Isamaaga, mis määratleb end rahvusliku aateparteina. Mul on hea meel, et ka paljud mõttekaaslased järgisid minu üleskutset liituda ning kasutan siinkohal võimalust et südamest tänada kõiki, kes minusse usuvad!” avaldas Sütt heameelt suure liitujate arvu üle.

Isamaa Erakonna liikmete arv kasvas uute liitumiste järel taas üle 8000.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga