Isamaa Erakond ootab kandidaate Aasta Isa 2021 konkursile

Lapsevanemaks olemine annab inimesele võimaluse õppida ja areneda terve elu jooksul ning kätkeb endas suurt vastutust. Selle väärtustamiseks annavad Isamaa Naiskogu IREN ja Isamaa Perede Ühendus juba teist korda välja Isamaa Aasta Isa aunimetuse koos väärilise tunnustusega.

„Isamaa Aasta Isa 2021 konkursi väljakuulutamisega avaldame tänu nii isadele kui vanaisadele, keda saab tuua ühiskonnas eeskujuks. Isade rollil lapse elus, samuti eesti keele, kultuuri ja väärtuste edasiandmisel on põhjapanev tähendus meie rahvuse säilimisele,“ ütles Isamaa naiskogu IREN esinaine Riina Solman.

Aunimetus omistatakse Isamaa erakonda kuuluvale lasterikkale isale, kelle peres kasvab või kes on üles kasvatanud neli või enam last. Aunimetuse saaja peab olema Eesti Vabariigi kodanik.

Kandidaate võivad esitada kõik Isamaa erakonna liikmed. Enda kandidatuuri ise esitada pole lubatud.

Isamaa Aasta Isa 2021 kuulutatakse välja ja aunimetus koos rahalise preemiaga 10 000 eurot antakse Isamaa Aasta Isale üle Naiskogu ja Perede Ühenduse poolt isadepäeval, 14. novembril või sobival ajal tulenevalt koroonaviirusega seotud oludest.

„Soovime selle ilusa traditsiooni jätkamisega esile tõsta vanemlust ning isa tähtsust laste kasvatamisel. Loodame, et vanemaid väärtustades saame ühiskonnas rõhutada pereväärtuste ja perekonna olulisust,“ lisas Riina Solman.

Kandidaate saab Isamaa Aasta Isa aunimetusele esitada kuni 11. novembri südaööni aadressil: gerli.lehe@gmail.com.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga