Martin Müürsepp kandideerib valimistel Tallinnas Isamaa nimekirjas

Martin Müürsepp. FOTO: EERO VABAMÄGI/POSTIMEES

Martin Müürsepp, Eesti üks edukamaid korvpallureid, kandideerib 2021. aasta kohalikel valimistel Tallinnas Isamaa Erakonna nimekirjas.

Martin Müürsepa sõnul on täna olulisem kui kunagi varem hoida konservatiivseid väärtusi. „Järjest enam tundub, et meie ühiskonnas häbenetakse eestlust ja seda, kes me oleme. Selline valehäbi ei ole jätkusuutlik. Eesti traditsioone ja eestlust tuleb hoida ja kaitsta. Kandideerin Isamaa nimekirjas, et toetada konservatiivset maailmavaadet,“ ütles Müürsepp.

Tema sõnul ei saa lahutada kohaliku tasandi ja üleriigilist poliitikat. „Iga langetatud otsus algab väärtustest, olgu selleks siis migratsiooni, perekonda või majandust puudutavad küsimused. Seda tasub silmas pidada ka sügisel toimuvatel valimistel.“

Martin Müürsepp on Eesti korvpallitreener ja endine elukutseline korvpallur, kes on mänginud mitu hooaega NBA ja Euroopa parimates klubides. Aastatel 1993–2007 Eesti korvpallikoondisse kuulunud Müürsepp valiti neli korda Eesti aasta parimaks korvpalluriks ja 2020. aastal Eesti korvpalli kuulsuste halli liikmeks.  Ta on olnud BC Kalev/Cramo ja Valgevene korvpallikoondise abitreener ning Tallinna Kalev/TLÜ meeskonna abitreener ja peatreener.

Viimastel nädalatel on Isamaa nimekirjas kandideerimisest teatanud ka viitseadmiral Tarmo Kõuts, kaitseväe orkestri eksjuht Peeter Saan, ajakirjanik Feliks Undusk, kirjanik Mihkel Mutt ja nüüd legendaarne korvpallur Martin Müürsepp. Meeskond täieneb iga päevaga. Tere tulemast meeskonda!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga