Lea Nilson peab Tallinna naisklubi juhina oluliseks Isamaa aktiivsete naiste edukat osalemist järgmisel sügisel toimuvatel kohalikel valimistel. Foto: Lea Nilsoni erakogu

Isamaa Naiskogu IREN valis nädalavahetusel Tallinna klubi uue juhatuse, mille esinaiseks sai Pirita linnaosakogu liige Lea Nilson ning aseesinaiseks pika kogemusega Isamaa Naiskogu IREN üks loojatest Riina Kitt.

IREN-i Tallinna naisklubi siiani juhtinud endine kaitseväelane Ingrid Mühling kiitis ametit üle andes Tallinna IREN-ite teravat silma poliitikaelus toimuva märkamiseks ja vajadusel ka teravat keelt oma seisukohtadest teada andmiseks.

„Kuigi Tallinna klubis on vähem seltsielu kui mõnes teises Eestimaa paigas, teeme me kindlasti rohkem poliitikat. Usun, et järgmise aasta valimistel on Tallinna IREN-ite seas kindlasti nii kandidaate kui ka tublisid taustajõude. Soovime Leale palju jõudu ja jaksu Tallinna IREN-itega valimistele vastu minekul”.

Vastvalitud Isamaa Tallinna naisklubi juht Lea Nilson hindab kõrgelt naiste aktiivsust poliitikas ja peab vajalikuks naiste osalemist ühiskonnaelu korraldamisel. „IREN-i naistele läheb ühiskonnas toimuv korda. Naised on üldjuhul ju ka perekonna alustalad. Perekonnast ja turvalisest lähisuhetest algab ka õnnelik ühiskond ja edukas perepoliitika võimaldab naistel olla aktiivne ka poliitikas .“

„Pean Tallinna naisklubi juhina ennekõike oluliseks Isamaa aktiivsete naistega järgmisel sügisel toimuvatel kohaliku omavalitsuse valimistel edukat osalemist,“ ütles Lea Nilson.

Lea liitus Isamaa erakonnaga 2017 aasta kohalike omavalituste valimistel, kuhu teda kutsus osalema Isamaa pikaajaline liige Lagle Parek. Täna räägib Lea Nilson kaasa Pirita linnaosa arengule osaledes Pirita linnaosakogus. Pirita aiaklubis ja Pirita kloostri sõprade ringis.
Igapäevaselt töötab Lea Nilson eesti keele õpetajana vene koolis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga