Koolinoorte ideekonkurss „Mina suudan“ ootab noorte ideid

Tänavune konkurss ootab ideid 14. oktoobrini Teeviida portaalis aadressil https://www.teeviit.ee/mina-suudan. Ideekonkurss toimub eraldi 6.-9. ja 10.-12. klassi õpilastele. Mõlemast vanuseklassist selgitatakse lõpuks välja kolm parimat võistlusideed. Auhinnad annab rahvastikuminister võitjatele üle kodanikupäeva pidulikul tunnustusüritusel 24. novembril Tallinnas.

Koolinoorte ideekonkurss toimub sel aastal teist korda. Konkursiga soovitakse innustada noori mõtlema neid enim mõjutavatele probleemidele ning pakkuma neile kodanikualgatuse korras lahendusi. Konkursiga toetatakse ka õpetajaid kodanikuühiskonna ja vabatahtliku töö temaatika käsitlemisel koolitundides.  2019. aastal laekus võistlusideid konkursile ligi sada, mille tulemusel oli see Teeviida portaalis üks populaarsemaid.

„Eelmisel aastal oli auhinnatseremoonial südantsoojendav näha noori Eesti erinevatest paigust- Viimsist Kihnuni ja Väike-Maarjast Valgani. See näitas selgelt, et meil on aktiivseid ja oma kogukonda hoidvaid noori ning tublisid inspireerivaid õpetajaid üle kogu Eesti. Saame selle konkursiga neid toetada ja innustada,“ nentis Solman.

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga