Fotol Isamaa Järva piirkonna liikmed Jüri Ellram, Lauri Ilves ja Tanel Teas. Foto: Dmitri Kotjuh, Järva Teataja

Isamaa Järvamaa piirkonnaga on viimase kuuga liitunud 12 liiget. Teiste seas liitusid erakonnaga Tanel Teas, Ründo Mülts, Kaido Ivask, Janis Tikk, Kuldar Tammik ja Lauri Ilves.

Uute liitujate sõnul on kohalike valimiste järgselt asutud volikogudes aktiivselt tööle ning eesmärk on liita Järvamaa ühtsemaks ning pingutada ühiste eesmärkide nimel.

Isamaa Järvamaa piirkond võttis liikmeteks vastu Tallinn-Tartu maanteelt tuntud restoran Tikupoiss haldusjuhi Tanel Teasi, Järvamaa Muuseumi teadusjuhi Ründo Mültsi, endise Paide linnapea Kaido Ivaski, ettevõtja ja Paide linnavolikogu liikme Janis Tikki, Järva vallavalitsuse Albu-Ambla piirkonnajuhi Kuldar Tammiku, Päästeameti endise Aravete komandopealiku Lauri Ilvese ja veel kuus liiget.

Järvamaa Muuseumi teadusjuht Ründo Mülts. Foto: Dmitri Kotjuh, Järva Teataja

Järvamaa Muuseumi teadusjuhi Ründo Mültsi sõnul on seatud eesmärk tugevdada Järvamaal isamaalisi väärtusi kandvat jõudu ning viia koostöö ja uute algatuste ning mõtetega edasi seni tehtut.
„Pean oluliseks, et läheksime Järvamaal edasi ühtse jõuna. Et veelgi paremini tõsta esile ja leida lahendusi siinse piirkonna arengut puudutavatele küsimustele. Koos toimetades oleme tugevamad seismaks elu edasiviivate väärtuste säilimise ning arendamise eest nii Järva ja Türi vallas kui ka Paide linnas,“ ütles Ründo Mülts.

Ka endine Päästeameti komandopealik Lauri Ilves lisas, et järgnevatel aastatel on seatud ühiseks eesmärgiks arendada kohalikku elu ning realiseerida aktiivsemalt Isamaa vaateid kohalikul tasandil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga