Isamaa Tallinna piirkond: iga hääl Isamaale on umbusaldusavaldus valitsuserakondadele!

Isamaa Tallinna piirkonna poliitiline avaldus 08.05.2024.

Eesti majandus on kolmandat aastat languses olles seejuures Euroopa ainus langev majandus. Inflatsioon, mille vedasid aasta algul tippu valituse langetatud maksuotsused, püsib jätkuvalt euroala viie kõrgeima seas. Eesti suurim majandussektor, tööstus, langes märtsikuise statistika järgi aastatagusega võrreldes ligi kuus protsenti. Need on värsked majandusnäitajad.

Eestis sünnib lapsi vähem, kui eales varem. Kui aasta tagasi võis loota, et sündimuse madalseis on käes, vaatame nüüd vastu numbritele, mis veel veerandi võrra väiksemad. See tähendab aastaga pea 300 sündimata last.

Eelneva saab kirjutada Reformierakonna, Eesti 200 ja sotsiaaldemokraatide liberaalse valitsuse paturegistrisse. See on nende vaid aastase töö tulemus.

Isamaa Tallinna piirkond kutsub üles mitte toetama eelseisvatel Euroopa Parlamendi valimistel erakondi, kes on tulnud Eestis võimule valetamise ja vassimisega ning teostanud saadud võimu üksnes Eesti elanike elujärje halvendamiseks! Iga valitsuskoalitsiooni kandidaadile antud hääl on valitsusele võimalus õigustada oma Eestis aetavat poliitikat. Ning iga hääl Isamaale on umbusaldusavaldus peaminister Kaja Kallasele.

Isamaa on ainus alternatiiv kolmele valitsuserakonnale ja tõestab seda praegu Tallinnas. Isamaa ei läinud Tallinna võimuliitu mitte kohatäiteks ega kaasajooksjaks. Isamaa teeb läbimõeldud otsuseid, et hoida tagasi arulagedate maksutõusude tulva Toompealt all-linna ja lõpetada Tallinnas aastakümneid kestnud stagnatsioon ja korruptsioon.

Isamaa seisab Tallinnas eestikeelse hariduse, mõistliku maksukoormuse ja lastesõbraliku linnaruumi eest ning juurib linna rahakotist välja raiskamise ja onupojapoliitika!

Isamaa viib Tallinna ÕIGELE TEELE!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga