Isamaa Harjumaa piirkond tunnustas taasiseseisvuspäeval silmapaistvaid erakonnakaaslasi

Gerli Lehe, Riina Solman ja Jan Trei Tallinna Botaanikaaias toimunud Isamaa erakonna Harjumaa piirkonna pidulikul koosviibimisel. Foto: Taavi Liivo

Isamaa erakonna Harjumaa piirkonna juhatuse eestvedamisel on 2018. aastast tähistatud piirkonna liikmetega pidulikult Eesti Vabariigi aastapäeva. Esmakordselt tähistati EV100 aastapäeva Estonia Talveaias, kus tunnustati ka silmapaistvaid erakonna liikmeid. Tänavune aasta on olnud eriline mitmeti, sest koroonaviiruse tõttu tehtud piirangute pärast jäi vahetu kohtumine aastapäeva paiku ära ja harjumuspärase koosviibimise asemel tervitasid Harju juhatuse esimees Jan Trei ja aseesimees Gerli Lehe piirkonna inimesi veebi vahendusel.

Traditsioonid liidavad inimesi ja sellepärast planeeriti piirangute tõttu edasi lükatud koosviimine 20. augustil tähistatavale taasiseseisvumispäevale. Tänavu korraldatav sündmus oli Harjumaa juhatusele järjekorras neljas ja see toimus Tallinna Botaanikaaias, kus tervitussõnad edastas Isamaa erakonna aseesimees Riina Solman.

Parimad soovid Harjumaa piirkonna nimel andis edasi juhatuse esimees Jan Trei, kelle sõnul on tunnustuse saajate energia ja pühendumine andnud märkimisväärselt vajaliku osa, et muuta Eesti elu paremaks.

„On väga oluline, et erakond piirkonna tasandil Eesti Vabariigi aastapäeva tähistab. Vabariigi aastapäev on isamaaline sündmus ja tähtpäev, mille tähistamine ja traditsiooni hoidmine liidab meie piirkonna erakonnaliikmeid. See üritus on ühtlasi väga väärikas koht tunnustada meie tublisid piirkonna liikmeid,“ sõnas Trei.

„Ma tunnen uhkust, et Isamaa erakonnas on inimesi, kes hoolivad Eesti käekäigust ja oma kogukonnast ning panustavad Isamaa erakonda aktiivselt,“ tunnustas piirkonna juhatuse aseesimees Gerli Lehe silmapaistvaid erakonnakaaslasi. „Mul on hea meel, et neid inimesi ja nende ettevõtmisi on märganud teised erakonna liikmed ja esitanud nende kandidatuuri Harjumaa juhatusele Eesti Vabariigi 103. aastapäeva puhul tunnustuse saajate hulka,“ ütles Lehe.

Koosviibimisel tunnustati piirkonna aktiivsemaid liikmeid tänukirjaga. Tunnustamisele järgnes meelelahutusprogramm kohvi ja koogiga ning seejärel said soovijad teha jalutuskäigu botaanikaaias.

Tänavu pälvisid tänukirja Mari-Ann Kelam (Viimsi), Andres Kaarmann (Saue), Aet Vilgats (Rae), Priit Robas (Viimsi), Eneli Niinepuu (Rae), Toomas Tõniste (Viimsi), Iveta Tomera (Rae), Ülo Timuska (Rae), Veronika Isperg (Rae), Agu Laius (Rae), Merje Sumberg (Harku), Raul Rannaste (Rae), Sirje Kersna-Laht (Keila), Ants Leemets (Keila), Mare Lillepuu (Keila), Meelis Zujev (Keila), Helen Haab (Lääne-Harju), Ermo Soobik (Keila), Kadri Tillemann (Lääne-Harju) ja Jaana Roos (Lääne-Harju).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga