Isamaa Tallinna ja Harju naisklubid valisid uued juhid

IREN koondab 430 naisliiget üle Eesti. FOTO: erakogu

Isamaa Naiskogu IREN Tallinna ja Harju naisklubid valisid endale uued juhtorganid ja määrasid ametisse uued juhid. Tallinna naisklubi hakkab juhtima Kaitseinvesteeringute keskuse kommunikatsioonijuht Ingrid Mühling ja Harju naisklubi 15a erakonnas kampaaniatööd vedanud sakulanna Piret Maasik. 

IRENi Tallinna naisklubi juhatuse liikmeteks valiti Riina Kitt, Katrin Heele Anderson, Margit Leerimaa, Katrin Kaasik ja Ingrid Mühling. Harju naisklubi kolmeliikmelise juhatuse liikmeteks valiti Viigi Saksakulm, Anne Eenpalu ja Piret Maasik.

Harju klubi juht Piret Maasik (vasakul) ja Tallina klubi juht Ingrid Mühling (paremal)

Ingrid Mühlingu sõnul on naiskogu innustanud naisi poliitikas kaasa lööma ja aidanud paljudel naistel poliitikasse tulla. „Paljud meie liikmed tegutsevad aktiivselt kohalikus poliitikas ja erakonna juhtorganites, loodame, et tulevikus oleme kaalukamalt esindatud ka Riigikogu valimistel,“ ütles Ingrid Mühling.

Piret Maasik kutsub Isamaa naiskogu tegemistes kaasa lööma: „Meie hulka on teretulnud kõik isamaalised Harjumaa naised – nii aktiivsed poliitikas tegutsejad kui ka need, kes soovivad end poliitikaga lihtsalt kursis hoida ja silmaringi laiendada,“ rääkis Maasik.

Isamaa Naiskogu IREN on poliitiline ühendus, mis koondab 430 naisliiget üle Eesti. IRENi ideaaliks on isikuvabadusel põhinev, kristlik-demokraatlikke traditsioone austav ja hooliv ühiskond.

IREN on loodud 13. jaanuaril 2007. aastal, kui ühinesid seni omaette tegutsenud Isamaaliidu Naiste Ühendus ja Res Publica Naiskogu. IRENi eesmärk on naiste senisest suurem aktiivsus poliitikas.

Kommentaarid artiklile “Isamaa Tallinna ja Harju naisklubid valisid uued juhid

  • 22. juuni 2018 kell 19:29
    Permalink

    Ühendame oma südamesooja, teadmised ja naiseliku tarmukuse Isamaa kujunemisse ja kodude hoidmisse. Ees on sisukad ettevötmised ja kogunemised ning Vöidupüha ja Jaanipäev annab hoogu ja jaksu .

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga