Isamaa Raplamaa piirkonna juhina jätkab Heiki Hepner

Eilsel Isamaa Erakonna Raplamaa piirkonna juhatuse koosolekul kinnitati piirkonna juhiks 10. veebruaril toimunud üldkogul suurima toetuse saanud Riigikogu liige Heiki Hepner. Ühehäälset toetust Hepnerile näitas ka eile kogunenud uus juhatus.

Heiki Hepneri sõnul on oluline aktiveerida Rapla maakonna inimesi tegutsema isamaaliste väärtuste nimel nii maakonna kui terve riigi ees seisvate ülesannete lahendamisel. Maakonna arenguprioriteetidena nimetab ta näiteks taristute (teed, raudtee, kiire internet) arendamist. Sama olulised on tema hinnangul koolivõrgu korrastamine rõhuasetusega hariduslikel erivajadustel. Olulisemate suurprojektidena märgib Hepner panustamist Kehtna rasketehnika innovatsiooni- ja arenduskeskuse ning Raplamaa mälukeskuse tegevustesse.

Järgneva nelja aasta eesmärkidena nimetab Hepner püüdlust anda Rapla, aga ka teistes valdades tegutsevatele Isamaa erakonna inimestele kohaliku elu edendamiseks uut energiat.

„Ainsa omavalitsusena ei ole Isamaa inimesi Rapla valla volikogus. Sinna ei saadud ei oma nimekirjaga ega ka valimisliitude kaudu. Nelja aasta pärast peaks olema ka Isamaa erakond taas esindatud Rapla vallavolikogus,“ lausus ta.

10. veebruaril toimunud Rapla piirkonna üldkogu pildid asuvad siin: https://photos.app.goo.gl/q9Zhjf2R1fCjRtKA9

Üldkogu piirkonna juhatuse valimised hääletustulemused juhatusse:

Heiki Hepner 21 häält
Andrus Saare 18 häält
Siim Haabma 12 häält
Reelika Mõttus 7 häält
Maiu Kalmus 6 häält
Mihkel Kübar 6 häält
Villu Karu 5 häält
Mariann Saar 4 häält
Kalle Teekivi 4 häält

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga