Isamaa läheb Rakvere linnas valimistele vastu kogenud poliitikute eestvedamisel

Mihkel Juhkami hinnangul peab Rakvere olema koduomanikke kaitsev ja peresõbralik paik, kus hoolitakse eakatest, kuid ollakse ka noortemeelsed. Foto: Meelis Meilbaum/Virumaa Teataja

Isamaa Erakonna esikolmik kohalike valimistel Rakveres on Mihkel Juhkami, Anne Nõgu ja Kert Karus. Juba lähiajal tutvustatakse valimiste põhilubadust, valimisprogrammi ning teisi rakverlasi, kes erakonna nimekirjas kandideerivad.

„Isamaale on olnud alati oluline seista väärtuspõhise linnajuhtimise eest. Läbipaistev ja oskuslikult juhitud ning pikalt ettevaatava plaaniga Rakvere on osa meie linnajuhtimise arusaamast,“ ütles erakonna esinumber, tänane volikogu esimees Mihkel Juhkami. Tema hinnangul peab Rakvere olema koduomanikke kaitsev ja peresõbralik paik, kus hoolitakse eakatest, kuid ollakse ka noortemeelsed. Seejuures peavad erakonna nimekirjas kandideerijad Juhkami sõnul sama oluliseks kohaliku kultuuri arendamist, hariduse mitmekesisust ning keskkonnast hoolivat mõtteviisi.

Mihkel Juhkami kõrval kandideerib valimistel Isamaa nimekirjas volikogu liige ja Rakvere Eragümnaasiumi direktor Anne Nõgu, kes on tuntud ka kohaliku kultuuriedendaja ja ettevõtjana. Nimekirja kolmas number on pikaaegne volikogu liige, tänane abilinnapea linnamajanduse valdkonnas Kert Karus. Erakonna täisnimekiri Rakveres avalikustatakse 07. septembril 2021.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga