ISAMAA erakond

Tänasel Isamaa Erakonna eestseisuse koosolekul otsustas eestseisus välja arvata viis erakonna liiget. Isamaa eestseisus otsustas erakonnast välja arvata Harry Raudvere, Kristjan Vanaselja, Lavly Perlingu, Siim Valmar Kiisleri ja Tõnis-Martin Konsi.

Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul otsustati Isamaa Erakonnast välja heita Harry Raudvere, kelle seisukohad Ukraina sõja küsimuses on vastuolus erakonna seisukohtadega.

Seederi sõnul langetas eestseisus ka otsusese parempoolsete liikmeühenduse mõnede liikmete järjepideva erakonna kahjustamise osas. „Ühe erakonna sees ei saa olla kahte erakonda. Järjepidev erakonna poliitika avalik ründamine ja avalik vastandumine on erakonda kahjustanud. Eestseisus arutas olukorda pikalt ja põhjalikult ning leidis, et senisel kujul jätkata ei ole enam võimalik,“ ütles Seeder.

Isamaa volikogu esimehe Mart Maastiku sõnul oli etteheidete loetelu pikk. „Eestseisuses toodi ridamisi põhjuseid. Alates organisatsiooni maine kahjustamisest, isiklikest rünnakutest ja erakonnale juhtkonnaga eelnevalt kooskõlastamata finantskohustuste võtmisest,“ rääkis ta.

Isamaa Eestseisus otsustas erakonna liikmete hulgast välja arvata: Harry Raudvere, Lavly Perlingu, Kristjan Vanaselja, Siim Valmar Kiisleri ja Tõnis-Martin Konsi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga