13. Puka Öölaulupeo korraldas Otepää Kultuurikeskused, kujundustööd tegi ja lavastas Otepää Kultuurikeskuste loomejuht Merilin Kirbits. Fotod: Valju Aloel

19. augustil 2020 toimus Puka Kultuurimaja pargis XIII Puka Öölaulupidu nimetusega “Elu on suur lilleaed”. Teave traditsioonilisest üritusest on jõudnud paljude koorideni ning osalejate arv seepärast aasta-aastalt kasvanud.

Tõlliste-Sangaste-Puka segakoor, Õru-Tarvastu laulukoor, segakoor Rõõm, segakoor Karp, Urvaste segaansambel, Hargla-Mõniste naisansambel, naiskoor Helletajad, Puka nais- ja meesansambel, segaansambel Lüllemäe Lüürikud, Tõrva naisansambel Hermes, Valga Kammerkoor, Sangaste segaansambel – kõik need lauljad leidsid tee Puka Kultuurimaja pargi laululavale, et koos laulda ja tähistada taasiseseisvumisepäeva. Mõnusal soojal ja päiksepaistelisel õhtul kogunes laululavale üle 100 laulja. Juba teist aastat on kooride dirigendid Margit Aigro ja Merle Soonberg.

Jaanus Barkala Puka Öölaulupeol.

Tervituskõnega esines kokkutulnutele Otepää vallavanem Jaanus Barkala (Isamaa). Tervituseks said sõna Puka Öölaulupeo algataja ja endine pikaajaline kultuurijuht Helgi Pung ning uus Puka Kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja Katrin Uffert.

Kui eelnevatel aastatel laulsid koorid koos tuntud artistidega, siis möödunud aastast on koorilauljatel emotsioonid laes, sest neid saadab live-bänd. Sel korral laulis koos kooride ja rahvaga alati särav ja meile kõigile tuntud ning armastatud Kaire Vilgats. Õhtule lisas emotsiooni särasilmne õhtujuht Merilin Kirbits ja maitsekalt kujundatud lava.

Puka Öölaulupeo korraldajad ootavad teid, head lauljad ja külastajad järjekordsel öölaulupeol 19. augustil kell 20 aastal 2021 Puka Kultuurimaja pargis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga