Viktoria Ladõnskaja-Kubits lahkus ERR-i nõukogust, teda hakkab asendama Priit Sibul

ERR-i nõukogus jätkab Viktoria Ladõnskaja-Kubitsa asemel Priit Sibul. Foto: Karl-Kristjan Nigesen

Isamaa fraktsiooni esindajana ERR-i nõukogusse valitud Viktoria Ladõnskaja-Kubits teatas 13. aprillil oma lahkumisest ning vastavalt kahe aasta tagusele kokkuleppele hakkab teda asendama fraktsioonikaaslane Priit Sibul.

“Täna oli mul viimane koosolek Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liikmena,” teatas Riigikogu liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits eile oma sotsiaalmeediakontol. “Soovijaid on alati rohkem kui üks ja arusaamisi toimuvast ka mitmeid ja nii me tegime fraktsiooni heakskiidul Priit Sibulaga ausa kokkuleppe: mina olen esimesed kaks aastat ja Priit järgmised kaks aastat.”

Ladõnskaja-Kubits põhjendas oma soovi ERR-i nõukogus olla nende oludega, mis poliitilises elus kaks aastat tagasi pulbitsesid ega lasknud tal toimuvat rahulikult pealt vaadata. „Minu aeg sai nüüd nõukogus otsa. Ladõnskaja-Kubits lisab, et ERR aga oli, on ja jääb tema südamesse. „Poliitiliselt kaitsesin ERR-i inimesi ja seadusega sätestatud eesmärke nii palju kui oli mul jõudu ja võimalusi, ka tulevikus on minus tugev kaasamõtleja.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga