Siseminister ja rahvastikuminister avaldavad kaastunnet Tartus hukkunud perekonna omastele

Siseminister Mart Helme ja rahvastikuminister Riina Solman avaldavad kaastunnet 10. detsembril Tartus Ihaste linnaosas süttinud elumaja tulekahjus hukkunud viieliikmelise perekonna omastele.

„Täna on väga kurb päev,“ ütles siseminister Mart Helme. „Tulekahjus on hukkunud viieliikmeline perekond kolme lapsega. See on traagiline nii omastele kui kõikidele Eesti elanikele. Avaldan kaastunnet hukkunud perekonna lähedastele. See õnnetus on viimaste aastakümnete üks traagilisemate tagajärgedega eluhoone tulekahju,“ lisas Helme.

„Minu sügav kaastunne omastele,“ sõnas rahvastikuminister Riina Solman. „Lastega seotud õnnetused on väga rängad taluda, seda suurem on täna meie lein viie kaotatud elu pärast. Kolm neist olid lapsed, kelle elu jäi kahjuks elamata. Olen mõtetes hukkunud perekonna lähedastega,“ lisas Solman.

Detsembrikuu viimase seitsme päeva jooksul on tulekahjudes hukkunud kaheksa inimest, neist kuus Tartumaal. Kokku on tules sel aastal elu kaotanud 39 inimest, neist 4 lapsed. Aastatel 2017–2018 ei hukkunud tulekahjudes ühtegi last.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga