Seeder: Isamaa ei vihka opositsioonierakondi ega ole ka armunud oma koalitsioonipartneritesse

FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES

Reformierakonna auesimees Siim Kallas ütles ERRile antud intervjuus, et kõik kolm koalitsioonierakonda vihkavad Reformierakonda. Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul peegeldab Kallase väljaöeldu Reformierakonna hingelist seisundit.

„Siim Kallase kommentaar ütleb tegelikult Reformierakonna hingelu kohta väga palju. Kui üks erakond tunneb, et kõik teda ümberringi vihkavad, siis on see sisemine kriis, mis väljendab meeleheidet. Sellises olukorras käitutakse ettearvamatult ja ebaratsionaalselt. Kallase väljaöeldu on ka selgitus opositsioonierakonna viimase aja tegevusele, millega on oluliselt kahjustatud Eesti mainet. Sinna hulka kuuluvad konfliktsete sisepoliitiliste avalduste organiseerimine, mis näitavad Eesti elu tegelikust halvemini ja sisepoliitiliste vaidluste eksportimine välismeediasse,“ ütles Seeder.

Seeder lisas: „Nii nagu EKRE-l on olnud raskusi kohanemisega uue rolliga valitsuses on ka Reformierakonnal kohanemisraskusi opositsiooni rolliga, mis pakuks väärikalt ja konstruktiivselt alternatiivseid valikuid ja lahendusi Eesti elu edendamiseks.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga