Üllar Saaremäe. Foto: Aare Lepaste

2005. aasta aprillis esietendus Rakvere teatris luulelavastus “Johannese passioon”. Kusagil nimeta kohas kohtuvad kolm eesti suurt luuletajat. Kolm Juhanit. Liiv, Smuul ja Viiding. Nad saavad üksteisega vestelda vaid oma kirjutatud luuleridadega. Kuigi legendiks muutunud lavastus on lennanud kaduvikku, on selle tekst talletatud raamatusse. Näitlejad Üllar ja Karl Robert Saaremäe loevad neid tekste 24. aprillil kell 19 otseülekandes, mida näeb ka ERR-i kultuuriportaali vahendusel.

Kultuuripartnerluse Sihtasutus, benedict.television ja ERR-i kultuuriportaal on loonud keskkonna, kus lubatu teoks saab. Otseülekanne Kadrina Rahvamajast mahub 50 minuti raamesse, vahendab ERR.

Piletiraha võib jääda vaataja taskusse, aga Kultuuripartnerluse Sihtasutusel on hea meel, kui vaatajaid leiavad võimaluse toetada Eesti Lasterikaste Perede Liitu “Ma armastan aidata” keskkonnas, mille eesmärk on toetada lasterikkaid perekondi, kel eriolukorras on sissetulek vähenenud.

Link projektile: https://www.armastanaidata.ee/annetan/eriannetused/eesti-lasterikaste-perede-liit-keerulistes-oludes-lastele-soe-toidukord

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga