Reformierakonda teravalt kritiseerinud Korobeinik lahkus erakonnast

Andrei Korobeinik nimetas hiljuti oma senist koduerakonda ülekaaluliseks meriseaks ja astus Reformierakonnast välja. Foto: Madis Sinivee

Ettevõtja ja endine riigikogu liige Andrei Korobeinik lahkus Reformierakonnast.

“2010. aasta sügisel, enda sünnipäeval astusin Reformierakonda. Järgmised pea 7 aastat ja 11 kuud kujunesid ühtaegu nii mitmekesisteks kui põnevateks ning neist saadud kogemused väärtuslikemaks kui mistahes sünnipäevakink,» kirjutas Korobeinik Facebookis, lisades, et aeg on keerata elus järgmine lehekülg ja esitada avaldus erakonnast välja astumiseks,” kirjutas Korobeinik sotsiaalmeedias

Korobeinik on viimastel nädalatel avaldanud korduvalt rahuolematust Reformierakonna poliitiliste suundumustega, leides, et erakond taganeb liberaalsest maailmavaatest.

“Kui sinu lemmikkohvikus muutub muusika ja uus valik sulle ei meeldi, pole mõtet DJ-d kiruda või enda plaadiga lavale ronida. Kui teised külalised on rahul ja neile sobib, siis järelikult ongi sul aeg väljapääsu suunas liikuda. Seda ma nüüd teengi,” tõdes Korobeinik.

Korobeinik ütles rahvusringhäälingule, et ei tea veel, kas liitub mõne teise erakonnaga, kuid soovib oma ideede elluviimist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga