Rahvastikuminister tunnustab peresõbralikke ettevõtteid ja asutusi

Peresõbralike ettevõtete tunnustusüritus. FOTO: Erik Peinar

Eesti Vabariigi aastapäeva puhul tunnustab rahvastikuminister Riina Solman koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga peresõbralikke ettevõtteid ja asutusi.

„Peresõbraliku Eesti partnerite tunnustamine“ leiab aset 21. veebruaril 2020 Siseministeeriumis.

„Rahvastikuministrina tegutsen selle nimel, et peresõbralikkus oleks ühiskondlikult hinnatud väärtus. Kõik need ettevõtted, kes saavad sellel aastal tunnustuse osaliseks, väärtustavad lastega peresid ja mõistavad ka suure pere suuremaid vajadusi. Olen veendunud, et lisaks praktilistele sammudele nagu lastega peredele vajalike teenuste ja toetuste täiendamine, tuleb muuta ka ühiskonna hoiakuid, millest reaalsed muutused sageli just alguse saavadki. Peresõbraliku Eesti partnerite tunnustamisega täname neid ettevõtjaid, kes lasterikkaid peresid märkavad ja hoiavad,“ nentis Riina Solman.

Rahvastikuminister Solman tunnustab esmakordselt peresõbralikke ettevõtjaid ja asutusi. Peresõbraliku Eesti partnerid aitas välja valida Eesti Lasterikaste Perede Liit.

Rahvastikuminister vastutab rahvastiku- ja perepoliitika kujundamise, rahvastikutoimingute koordineerimise ning usuasjade ja kodanikuühiskonna arengu eest. Rahvastikuministri portfelli eesmärk on Eesti rahva kestlikkus ja areng. Selle eesmärgi poole liigume läbi peresõbraliku Eesti ja sidusa ühiskonna. Riina Solman on rahvastikuminister alates 29.04.2019.

 

Peresõbraliku Eesti partnerid 2020:

Tervise Paradiis,  Fitlap,  Ugala teater,  Kuressaare teater,  Teater Vanemuine,  Valga,  Kultuurikeskus (Kino Säde),  Vene teater,  Rapla Korvpallikool,  Spordiklubi Sparta,  Viljandi Jäähall,  Hiiumaa Militaarmuuseum,  Eesti Piimandusmuuseum,  Eesti lennundusmuuseum,  Korvpallikool Karud MTÜ,  JK Tallinna Kalev,  Vinni Spordikompleks,  Esteetika- ja Tantsukool,  Sadolin Spordihoone,  Vembu-Tembumaa,  Spordiklubi Meregrupp,  Georg Ots Spa Hotell,  Alaveski loomapark,  Tartu Kontserkorraldus,    Teoteater,  Lohesaba Seikluslinnak,  Happy-Fly Batuudikeskus,  Asva Viikingite küla,  Roosta Puhkeküla,  Instrumentarium,  Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus,  Viljandi Pärimusmuusika Festival

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga