Rahvastikuminister Riina Solman toetab Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liitu kolimisel

Rahvastikuminister Riina Solman TLPL 10. juubeli tähistamisel nelikutega. FOTO: Jaanika Lausmäe

Seoses Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu (TLPL) peatse kolimisega külastab rahvastikuminister Riina Solman täna nende ruume ning aitab jagada suurperedele toiduabi.

„Vabatahtlik töö ja hädasolijate aitamine ei ole mulle võõras,“ sõnas rahvastikuminister Riina Solman. „Olen aastaid tegutsenud Oleviste hoolekande juhina ning organiseerinud hädasolijate märkamisüritusi ja toitlustamist jõulukampaaniate raames.“

Käesoleva kampaania eesmärk on tõmmata tähelepanu Tallinna lasterikaste perede liidu kolimisvajadusele ning aidata kaasa uute ruumide leidmisele ja sponsorite otsimisele.

Riina Solman osaleb suurperede liikmetele toiduabi jagamises TLPL tegevusruumides Pärnu mnt 457, 10916 Tallinn, algusega kell 18.00.

TLPL on üks suurimaid Eesti suurperede liitusid, kes jagab iganädalast toidu ja riideabi rohkem kui 150-le perele. Liidu rendileping on lõppemas ning seoses sellega otsib liit endale uusi ja sobivaid ruume. Ruumides peavad olema tagatud võimalused toidu käitlemiseks ning vajalik on ka eraldi riideait. Sobivatest ruumidest, kus on vähemalt 300 m2 pinda, palutakse teatada juhatus@tlpl.ee.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga