Peter Vesterbacka kohtub Tallinna volikogu liikmetega

Mobiilimängude firma Rovio endise juhi Peter Vesterbacka ideesse ehitada kiiresti erarahastusega Tallinna-Helsingi tunnel, suhtuti suure umbusuga. Nüüd on mees leidnud Hiina investori, kes on valmis tunneli ehituse kinni maksma. Foto: Scanpix

Esmaspäeval, 17. juunil annab Tallinn-Helsingi tunneli projekti üks eestvedajatest Peter Vesterbacka Tallinna Linnavolikogu liikmetele värske ülevaate tunneliprojekti viimastest arengutest.

Kaido Kukk, Tallinna Linnavolikogu Isamaa fraktsiooni aseesimees. FOTO: Eesti uudised

Kohtumise korraldaja, Tallinna volikogu Tallinna-Helsingi püsiühenduse rajamise toetusrühma esimehe, Kaido Kuke (Isamaa) sõnul ei ole Tallinn-Helsingi tunneli projekt enam ainult unistus. “Oleme jõudnud nii kaugele, et see on käega katsutav. Selles on väga suur roll Peter Vesterbackal, kes on võtnud selle projekti enda südameasjaks ja seetõttu on mul väga hea meel, et ta on tulemas Tallinnasse projekti viimastest arengustest ülevaadet andma. Tallinn-Helsingi tunnel võiks olla suurepärane näide poliitilisest üksmeelest Eestis ja sellest võib saada 21. sajandi kõige suurem projekt kogu Läänemere piirkonnas,“ ütles Kukk.

Enne kohtumist Linnavolikogu liikmetega toimub Tallinnas Ülemiste City´s avalik üritus, kus Finest Bay Area meeskond annab ülevaate viimase aja arengutest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga