Otepää väikesed vallakodanikud said sünnikirjad

Otepää vallavolikogu esimees Rein Pullerits ja vallavanem Jaanus Barkala sünnikirju jagamas. Foto: Valju Aloel

Otepää Lipuväljakul jagati enne pühi Otepää valla kõige pisematele vallakodanikele sünnikirju. Sellel aastal said sünnikirja 43 uut vallakodanikku, 24 poissi ja 19 tüdrukut. Sünnikirjad andsid üle vallavolikogu esimees Rein Pullerits, vallavanem Jaanus Barkala (Isamaa) ja lastekaitse vanemspetsialist Kristin Leht.

Väikesed vallakodanikud on sündinud ajavahemikul 1.oktoober 2020 kuni 31.märts 2021. Lisaks sünnikirjadele said lapsed mälestuseks Eesti Lastekirjanduse Keskuse lasteraamatu „Pisike puu“, graveeringuga albumi, MTÜ Karukäpa poolt kootud papud.

Vallavanem Jaanus Barkala märkis tervituskõnes, et vastvalminud lipuväljak täidab oma eesmärki – siia mänguväljakule on hea kokku tulla nii lastel kui ka nende vanematel. „Otepää on turvaline paik, kus lapsi kasvatada, meil on head lasteaiad ja koolid ja kõik on praktiliselt käe-jala juures. See aga on väärtus omaette. Soovin, et me kogukonnana tunnetaksime seda väärtust, ning oleksime oma kodupaiga üle uhked. Otepää vald omaltpoolt teeb aga kõik, et siin oleks hea elada nii lastel, nende vanematel kui ka vanavanematel,“ lisas Jaanus Barkala.

Lastele ja vanematele musitseeris akordionil Otepää kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja Merle Soonberg. Hiljem said pered koos kokku suupistelauas Lipuväljaku varjualuste all.

Sündmuse korraldas Otepää Kultuurikeskused koostöös Otepää Vallavalitsusega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga