Otepää Turismiinfokeskus avas uksed uues kohas

Otepää vallavanem Jaanus Barkala usub, et turismiinfokeskuse uus asukoht toob rohkem elu ja liikumist Otepää südalinna. Foto: Monika Otrokova

1. detsembril avas Otepää Turismiinfokeskus uksed uuel aadressil Lipuväljak 13. Külastajad on oodatud nüüd Keskväljaku ja Lipuväljaku nurgale, kus varasemalt tegutses Rae kohvik ja Rae Kebab.

„Ametlik avamispidu toimub talvepealinna tiitli üleandmise ajal, 20. detsembril,“ sõnas Otepää vallavanem Jaanus Barkala (Isamaa). „Uus asukoht Otepää keskuses toob rohkem elu ja liikumist Otepää südalinna ja nüüd on turismiinfokeskus ka külastajale paremini leitav. Hetkel käib koostöös ettevõtjatega Otepää turismialase turundustegevuse uue kontseptsiooni väljatöötamine,“ rääkis Barkala.

Lisaks tavapärastele teenustele (suveniirid, postkaardid, margid, Piletilevi ja Cargobus) on uuenenud infokeskuse liputoas võimalik tutvuda ka Eesti sinimustvalge rahvuslipu looga ning näha esimese lipu originaalsuuruses koopiat.

„Tulevikus on plaanis pakkuda ka suuremat valikut kohalike meistrite toodangut,“ lisas turismiinfokeskuse infokonsultant Külliki Pikk. „Kel on soovi oma tooteid turismiinfokeskuse kaudu müüa, tulge läbi ja arutame kas ja kuidas see võimalik oleks.“

Detsembris on turismiinfokeskus avatud teisipäevast reedeni kell 10-16.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga