Mary Kross sai süüdistuse valeütluste andmises

Eerik-Niiles Kross koos abikaasa Mary Krossiga lt/Foto: LIIS TREIMANN

Põhja ringkonnaprokurör esitas eelmisel nädalal Riigikogu liikme Eerik-Niiles Krossi ameeriklannast abikaasale Mary Krossile süüdistuse politseile valeütluste andmises.

Süüdistuse järgi jagas Kross politseis kannatanuna ülekuulamisel teadlikult valeütlusi, nagu ta oleks langenud rünnaku ohvriks, kuid alustatud kriminaalmenetluse käigus leidis kinnitust, et Mary Kross ei viibinud nimetatud ajal Stroomi ranna pargis, ütles prokuratuuri pressiesindaja Kaarel Kallas BNS-ile.

Krossi väitel toimus kallaletung mullu 27. novembril Tallinnas Stroomi ranna pargis. Enda sõnul rääkis ta telefoniga inglise keeles ja kaks meest loopisid teda kividega ja karjusid: “Go home, foreigner, go home!”. Krossi sõnul kandnud üks meestest rinnas EKRE logo.

Ringkonnaprokurör Ülle Jaanhold selgitas, et kuigi süüdistatav pole kahtlustatavana ülekuulamisel selgitanud, miks ta selliseid ütlusi politseile andis, siis prokuratuuri hinnangul on tõendatud valeütluste andmine. “Kõik kogutud tõendid viitavad, et ajal kui süüdistatav väitis, et teda Stroomi ranna juures pargis kividega visati, ei viibinud ta üldse selles piirkonnas,” selgitas ringkonnaprokurör Jaanhold.

Kommentaarid artiklile “Mary Kross sai süüdistuse valeütluste andmises

  • 29. sept. 2021 kell 05:15
    Permalink

    Kross and Jordan make a great couple shes a pathological liar hes a thief money launderer and a criminal

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga