Leppneeme külavanem Darvy Kõdar liitus Isamaa erakonnaga

Fotol (paremalt) Darvy Kõdar, Erik Sandla, Marju Aolaid, piirkonna aseesimees Merike Käver, piirkonna esimees Jan Trei ja Valdis Toomast.

Teisipäevasel Isamaa Harju piirkonna juhatuse koosolekul otsustati erakonda vastu võtta Leppneeme külavanem Darvy Kõdar.

„Poliitika on mulle alati huvi pakkunud ja olen ka kauaaegne Isamaa valija, mistõttu tuli otsus erakonnaga liituda kergelt. Isamaa Viimsi osakonna liikmed on kõik väga tegusad inimesed ja usun, et koos saame kogukonna elu veelgi paremini edendada,“ ütles Kõdar.

,,Isamaa Viimsi osakond väga tervitab Darvy liitumist erakonnaga. Leppneeme külavanemana on ta väga hästi kursis kogukonna murede ja väljakutsetega. Tal on ka värskeid ideid Viimsi elu edendamiseks“, ütles Viimsi osakonna esimees Jan Trei, kes juhib ka erakonna Harjumaa piirkonda.

Darvy Kõdar on Leppneemes üles kasvanud ning elab seal oma perega tänaseni. Kevadest tegutseb ta taas erasektoris, kuid enne seda töötas kuus aastat Põhja prefektuuris, kus tema südamelähedasemad teemad on liikluskorraldus ja turvalisus. „Üle kolme aasta tegutsesin liikluspolitseinikuna ja viimased poolteist aastat Põhja prefektuuri kriminaalbüroo abipolitseinike rühmajuhina.“

Kõdar kandideeris 2021. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel Isamaa Viimsi nimekirjas. Ta on vallavolikogu keskkonna-ja heakorrakomisjoni liige. Viimsis sõlmisid Reformierakond, Eesti 200, Valimisliit ,,Vali Viimsi“ ja Erakond Isamaa peale viimaseid KOV valimisi koalitsioonilepingu.

Kõdari sõnul peab ta oluliseks, et Viimsis ehitustegevust arendades arvestataks, et inimeste hulga kasvades muutub tihedamaks liiklus, suurenevad ummikud ning liikluse ja turvalisuse küsimused tulevad senisest enam päevakorda. Kohalike valimiste eel ütles ta, et konkreetsetest projektidest tahan ta hea seista Leppneeme ja Tammneeme vahelise tee turvalisemaks muutmise eest, kus praegu ei ole kõnni- ega rattateid ning liiklemine pole turvaline.

„Uusarendusi ei mahu Viimsisse lõputult ilma praeguste elanike elukvaliteeti halvendamata. Samuti leian, et iga uus arendus- või ehitusprojekt  – olgu selleks park, elamu või muu rajatis – peab arvestama turvalisusega. Politsei ja kiirabi peavad pääsema vajadusel igale poole kiiresti ligi,“ ütles Kõdar.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga