Lagle Parek võõrustas Isamaa Naiskogu IREN juhatust jõulukogunemisel Pirita kloostris

Lagle Parek võõrustab Isamaa Naiskogu IRENi juhatust Pirita kloostris.

Isamaa naiskogu IREN juhatus pidas 21. detembril aasta viimase koosoleku ning saabuvate pühade puhul toimus see tavapärasest pidulikumas vormis. Koguneti Pirita kloostris, kus võõrustajaks oli armastatud vabadusvõitleja, ERSP asutaja ja juht, Isamaa kauaaegne liige Lagle Parek.

Naiskogu IREN juhatus võttis vastu kolm uut liiget, tegi lõppevast aastast kokkuvõtteid ja pani paika järgmise aasta esialgsed plaanid. Sooviti üksteisele häid saabuvaid jõule ning ilusat vana-aasta lõppu.

Naiskogu tänab naiskogu aktiivset liiget Anne Eenpalu, kes ei saanud küll antud kohtumisel osaleda, kuid saatis omapoolse südamiliku tervituse koosviivimise võõrustajale Lagle Parekile, mis kohapeal ka ette loeti.

Austatud Lagle Parek!

Isamaa erakonna naiskogu IREN toimekas naispere suhtub Teisse suure aukartusega. Iseseisva Eesti riigi aadet hoides on Teil selja taga küüdi- ja vangla katsumused, Hirvepargi kokkusaamiste korraldamised ja Siseministri keerukad ülesanded taastatud Eesti Vabariigis.
Tundub, et kõik need sündmused olid hiljuti. Ometi on Eestist saanud aastakümnete jooksul kaunis koduriik, korrastatud infrastruktuuri, imeliste hoonete ja turvaliste kodudega. Unistus on täitunud!
Ees on uued ülesanded riigikaitses ja sisemises riigikorralduses. Palju võõrast rahvast on Eestisse sisse lastud, uurimata tausta, et välistada olemasoleva viienda kolonni ühinemise võimalust uute tulijatega. Ukraina põgenike sildi varjus on ka meie iseseisvusele vaenulikku mõju. Sisekorra kaitsel peame olema tähelepanelikud ja ettevaatavad.
Täname Teid, kallis Lagle, sihikindla vabadusaate, lihtsa ja südamliku suhtluse eest!
Rahulikke Jõule, aastavahetust ja peatset kohtumist uuel, 2024. aastal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga