Kosel moodustati Isamaa osakond

Kose osakonna esimeheks valiti Vivian Kartsepp (vasakult neljas). Juhatuse liikmeteks said Tiina Steinberg ja Jüri Järvik.

Esmaspäeval asutati Isamaa Harjumaa piirkonna Kose osakond. Osakonna esimeheks valiti Vivian Kartsepp. Juhatuse liikmeteks valiti Tiina Steinberg ja Jüri Järvik.

Isamaa Harjumaa piirkonna esimehe Jan Trei sõnul pingutab piirkond selle nimel, et teha enne eesootavaid Riigikogu valimisi vajalikud ettevalmistused. „Uute osakondade loomine annab võimaluse kaasata erakonna tegevustesse uusi inimesi ja ideid, kelle mõtted ja ettepanekud aitavad meil ellu viia Isamaa poliitikat ning saavutada parim võimalik tulemus valimistel. Samuti on oluline, et Kose osakond hakkab kaasa rääkima Kose valla ja kogukonna arenguküsimustes.“

Osakonna esimees Vivian Karstsepp ütles, et vastloodud osakond loob vundamendi oluliste küsimuste lahendamiseks. „Mul on hea meel, et oleme Kosele asutanud Isamaa osakonna. Meie soov ja eesmärk on suurendada osakonna liikmete ning kaasamõtlejate arvu, kes oleksid tegusad ja kursis Kose elu ja probleemidega. Üheskoos tegutsedes saame ellu viia Isamaa poliitikat ja põhimõtteid.“

Isamaa Harjumaa piirkonnas on 515 liiget. Osakonnad on Viimsis, Sauel, Raes, Kiilis, Keilas, Lääne-Harjus, Harkus, Sakus, Kuusalus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga